Chłopcy z III Liceum Ogólnokształcącego mistrzami powiatu ostrowskiego w Halowej Piłce Nożnej

Zakończyły się rozgrywki w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Mistrzami powiatu zostali uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego, którzy w finale pokonali chłopców z IV LO 2-0. Brązowy medal zdobyli uczniowie ZS Budowlano-Energetycznych, którzy w meczu o III miejsce pokonali piłkarzy z I LO 2-1.

W imprezie udział wzięło 12 zespołów piłkarskich. Podzielono je na 3 grupy po cztery zespoły. W grupach rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup: ZS Bud.Energ., III LO i IV LO awansowali bezpośrednio do turnieju finałowego, natomiast zespoły, które zajęły drugie miejsca w grupach wzięły udział w turnieju barażowym. Z tego turnieju skład finałowej "czwórki" uzupełnili chłopcy z I LO.

Szczegółowe wyniki znajdują się w komunikacie: KOMUNIKAT