Po rzutach karnych Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych mistrzem powiatu ostrowskiego SPG

Niezwykle wyrównany przebieg miała rywalizacja w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Piłce Halowej. W imprezie wystartowało 13 zespołów, a najlepszym z nich okazał się Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych (op. Krzysztof koper), który pokonał w finale Zespół Szkół Ekonomicznych (op. Paweł Szczepaniak) 3:3 (5-4 w rzutach karnych). Trzecie miejsce zajęli chłopcy z ZSP CKU w Przygodzicach (op. Mariusz Furmaniak) zwyciężając w meczu o brązowy medal z III Liceum Ogólnokształcącym (op. Włodzimierz Malik)  5:1. Komunikat z imprezy

Jak wspomniałem do mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych zgłosiło się 13 zespołów. Zostały one podzielone na trzy grupy, w których rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup, a byli nimi: II LO, ZS Budowlano-Energetycznych i ZS Ekonomicznych bezpośrednio awansowali do turnieju finałowego. Czwartym uczestnikiem tego turnieju został zespół ZSP CKU w Przygodzicach - zwycięzca turnieju barażowego, w którym spotkały się zespoły, które w rozgrywkach grupowych zajęły drugie miejsca.