III Liceum Ogólnokształcące mistrzem Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Drużyna III Liceum Ogólnokształcącego zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Halowej Piłce Nożnej. Uczniowie III LO pokonali w finale ZS Budowlano-Energetycznych 1-0 W meczu o III miejsce piłkarze ZS Transportowo-Elektr. zwyciężyli z ZS Usługowych 6-1. W imprezie wzięło udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy eliminacyjne z których do półfinału awansowali zwycięzcy grup: ZS Bud.-Energ., ZS Usługowych oraz III LO. O czwarte miejsce w półfinale odbył się turniej barażowy w którym najlepsi okazali się piłkarze ZS Transportowo-Elektrycznych. Opiekunem zwycięskiego zespołu z III Liceum Ogólnokształcącego jest Włodzimierz Malik. Szczegółowe wyniki w linku: Piłka Nożna Halowa