III Liceum Ogólnokształcące liderem Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych przed rozegraniem ostatniej imprezy sportowej

Dobiega końca rywalizacja w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalanych w r. szk. 2016/2017. Do zakończenia pozostała już tylko jedna impreza - Letni Mityng Lekkoatletyczny. W ogólnej klasyfikacji szkół zdecydowanie prowadzą reprezentanci III Liceum Ogólnokształcącego 174 p. i już zapewnili sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Również niemal  już rozstrzygnięte jest współzawodnictwo dotyczące drugiej i trzeciej pozycji. Obecnie uczennice i uczniowie I LO - Venetia zajmują II pozycję - 155 p., a na trzecim miejscu plasują się reprezentanci ZSP CKU w Przygodzicach - 126 p.

W klasyfikacji dziewcząt przewodzą uczennice z III LO - 88 p. zapewniając sobie już zwycięstwo w klasyfikacji końcowej. Na drugiej pozycji plasują się uczennice I LO - Venetia - 77 p., a trzecie miejsce zajmują dziewczęta z ZSP CKU w Przygodzicach 66 p. Tutaj jeszcze szanse na III m. maja zawodniczki z ZS Ekonomicznych - 62 p.

Klasyfikacja chłopców jest najbardziej emocjonująca, gdyż obecnie chłopcy z ZS Technicznych i III LO zgromadzili po 86 p. i właśnie Letni Mityng Lekkoatletyczny zadecyduje o zwycięstwie którejś z wymienionych szkół. Na trzecim miejscu plasują się uczniowie z I LO - Venetia - 78 p. i już w tym momencie zapewnili sobie utrzymanie tej pozycji.

Klasyfikacja Zawodów: KLASYFIKACJA

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic