II Liceum Ogólnokształcące zwyciężyło w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Koszykówce

Mistrzowie rozgrywek - zespół II Liceum Ogólnokształcącego.

Chłopcy z II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Koszykówce. Zespół trenowany przez Marka Śmiłowicza we wszystkich meczach fazy grupowej, w półfinale i w finale zdecydowanie dominował nad konkurentami. W meczu finałowym chłopcy z II Liceum Ogólnokształcącego pokonali ZS Ekonomicznych 52-35. W pojedynku o III miejsce uczniowie ZS Transportowo-Elektrycznych zwyciężyli z I Liceum Ogólnokształcącym 53-47.

W całych mistrzostwach udział wzięło 9 zespołów, które w pierwszej fazie rozgrywek zostały podzielone na dwie grupy w których rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Następnie zwycięzcy grup spotkali się z wicemistrzami rozgrywek grupowych "na krzyż". Końcowym etapem było rozegranie meczów o III miejsce i finału. W sumie odbyło się 20 pojedynków.