FINAŁ REJONU LICEALIADY W LEKKIEJ ATLETYCE - STADION KS STAL - OSTRÓW WLKP. - 30.09.2011

W piątek 30 września na stadionie KS Stal w Ostrowie odbył się Finał Rejonu Licealiady w Lekkiej Atletyce. Zawody te można uznać za Mistrzostwa Południowej Wielkopolski gdyż startuja w nich uczniowie szkól ponadgimnazjalnych z powiatów: kępińskiego, ostrzeszowskiego, krotoszyńskiego, pleszewskiego, kaliskiego i ostrowskiego. Imprez ta jest jednocześnie kwalifikacją do Licealiady Wojewódzkiej, która odbędzie się 6 października 2011 r. w Lesznie. Do tych - docelowych zawodów - zakwalifikowali się medaliści konkurencji indywidualnych oraz po dwie sztafety. Poniżej prezentuję link do komunikatu roboczego: LICEALIADA