Dawid Górski i Marcin Malak medalistami Wojewódzkiej Licealiady w Lekkiej Atletyce - dobry występ pozostałych licealistów

Doskonale spisali się dwaj uczniowie ostrowskich szkół ponadgimnazjalnych - Dawid Górski i Marcin Malak - podczas Wojewódzkiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Dawid Górski z III LO w Ostrowie Wlkp. wywalczył w skoku w dal złoty medal z nowym rekordem życiowym - 6,44 m. Wicemistrzem Wielkopolski w skoku wzwyż został uczeń I LO w Ostrowie Wlkp. - Marcin Malak, który rezultatem 1,91 m., nie tylko ustanowił rekord życiowy, ale również poprawił o jeden centymetr rekord szkoły. Bardzo dobrze spisali się również inni uczestnicy ostrowskiej ekipy w tych zawodach. Sztafeta dziewcząt 4x100 m. z I LO w Ostrowie Wlkp. uplasowała się na IV miejscu z dobrym rezultatem - 53,39 s. W tej samej konkurencji uczennice III LO zajęły VII m. - 55,01 s. Również na siódmych pozycjach ukończyły swoje konkurencje: Dorota Stasiak z II LO w biegu na 1500 m. - 5.28,82 s. oraz Roksana Podlewska z I LO w skoku w dal - 4,90 m. Na ósmych miejscach w finale uplasowali się: Anna Grajaszek z III LO w biegu na 100 m. - 13,50 s., Natalia Ułasik z I LO w skoku wzwyż - 1,40 m. oraz Artur Sikora w biegu na 3000 m. - 9.38,22 s.

Pozostałe wyniki znajdują się w linku: Komunikat Licealiady