Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych

W rozegranych 17 kwietnia, na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka, Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych wzięła udział młodzież z dziesięciu szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu ostrowskiego. Przy słonecznej, aczkolwiek dość chłodnej aurze wystartowało prawie 200 dziewcząt i chłopców. Trasy biegów zostały zlokalizowane wokół "małego" jeziorka. Najlepsze "czwórki" z poszczególnych biegów uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w sobotę - 21 kwietnia w Żerkowie.

W kategorii juniorek młodszych (pierwsze klasy) zwyciężyła Katarzyna Cierpka z III LO. Za nią linie mety przebiegły: Angelika Dolińska z IV LO, Weonika Bryjak z I LO oraz Katarzyna Walotka z III LO.

W kategorii juniorek (klasy II-III) zwyciężyła Monika Wojciechowska z ZSP ZKU w Przygodzicach. Kolejne miejsca zajęły: Patrycja Szymczak z III LO, Katarzyna Haręża z I LO oraz Agata Orłowska z I LO.

W kategori juniorów mlodszych (pierwsze klasy) zwyciężył Artur Sikora z III LO przed Dawidem Sobczakiem z tej samej szkoły, Danielem Stodolnym z ZSP CKU w Przygodzicach oraz Mikołajem Widzińskim z IV LO.

W kategorii juniorów  prym wiedli uczniowie ZS Technicznych, którzy zajęli wszystkie "medalowe" miejsca. Zwyciężył Bartosz Bambrowicz przed Sebastianem Taczką i Hubertem Szymczakiem. Na czwartej pozycji bieg ukonczył Artur Kasprzyk z ZS Ekonomicznych.

W klasyfikacji zespołowej dziewcząt zwyciężyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego -  213 p. przed dziewczętami z III LO - 191 p. oraz uczennicami ZSP CKU w Prfzygodzicach - 171 p.

W klasyfikacji zespołowej chłopców zwycięstwqo odnieśli uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego - 183 p. przed chłopcami z ZS Technicznych - 174 p. oraz uczniami z I LO - 157 p.

Szczegółowy komunikat w linku: wyniki zawodów Zdjęcia w galerii joomla. Filmik z zawodów: przełaje

Najlepsze juniorki młodsze: od prawej - I m. - Katarzyna Cierpka, II m. - Agelika Dolińska, III m. - Weronika Bryjak oraz opiekunka mgr Grażyna Cieśla

Najlepsze juniorki: od prawej - I m. - Monika Wojciechowska, II m. Patrycja Szymczak, III m. - Katarzyna Haręża

Najlepsi juniorzy młodsi: od prawej: I m. - Artur Sikora, II m. - Dawid Sobczak, III m. - Daniel Stodolny.

najlepsi juniorzy: od prawej - I m. - Bartosz Bambrowicz, II m. - Sebastian Taczka, III m. - Hubert Szymczak oraz opiekun mgr Bogusław Wawrzyniak

 

style=

style=

images/stories/MOJE/DSC09109.jpg

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic