"Zimowe" Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych

W zimowej scenerii na Piaskach-Szczygliczce odbył się Finał Powiatu Ostrowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Tegoroczna aura sprawiła, iż dziewczęta i chłopcy biegali po innej niż zwykle trasie, gdyż tereny wokół małego jeziorka pokryte były śniegiem. Mimo wszystko w imprezie wystartowało prawie 200 uczennic i uczniów.

W kategorii juniorek młodszych zwyciężyła Dorota Stasiak - II LO w Ostrowie Wlkp. drugie miejsce zajęła Paula Peszko - III LO w Ostrowie Wlkp. a na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Zmyślona z ZS Usługowych.

W kategorii juniorek zwyciężyła Katarzyna Walotka - III LO w Ostrowie Wlkp. drugie miejsce zajęła Katarzyna Cierpka - III LO w Ostrowie Wlkp. a na trzecim miejscu uplasowała się Sandra Świerblewska - I LO w Ostrowie Wlkp.

W kategorii juniorów młodszych zwyciężył Michał Majer - I LO w Ostrowie Wlkp. drugie miejsce zajął Gracjan Urban - I LO w Ostrowie Wlkp. a na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Gryfa z ZSP CKU w Przygodzicach.

W kategorii juniorów zwyciężył Artur Sikora - III LO w Ostrowie Wlkp. drugie miejsce zajął Patry Frąszczak - ZS Technicznych w Ostrowie Wlkp. a na trzecim miejscu uplasował się Jakub Zmyślony z ZS Budowlano-Energetycznych.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zwycięstwo odniosły uczennice z ZS Ekonomicznych - 182 p. (opiekunka - Ewa Papych) przed zawodniczkami z ZS Budowlano Energetycznych (opiekunka Hanna Biegańska) oraz biegaczkami z I LO w Ostrowie Wlkp. (opiekunka - Katarzyna Gogolińska-Nadachowska)

W klasyfikacji drużynowej chłopców zwycięstwo odnieśli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. - 255 p. ( Katarzyna Gogolińska-Nadachowska) przed zawodnikami z ZS Technicznych (opiekun - Bogusław Wawrzyniak) oraz biegaczami z ZS Transportowo-Elektrycznych (opiekun - Mariusz Wołowicz). Szczegółowy komunikat pod linkiem: Przełaje Zdjęcia w galerii: joomla  Filmik z zawodów: Przełaje indywidualne

 

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic