Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych

Przy słonecznej pogodzie - na ostrowskich Piaskach - odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. W kategorii juniorek młodszych (I klasa) w biegu na dystansie około 800 m. zwyciężyła Weronika Kowal z III LO przed Beatą Majk z tej samej szkoły, Dorotą Świątek z II LO i Antoniną Zjawiony z I LO. W kategorii juniorek (II i III klasa) na dystansie około 1100 m. zwyciężyła Dorota Stasiak z II LO przed Katarzyną Cierpką z III LO,  Katarzyną Walotką z III LO i Aleksandrą Zmyśloną z ZS Usługowych. W kategorii juniorów młodszych na pierwszym miejscu uplasował się Sebastian Chłopek z III LO.  Kolejne miejsca zajęli: Szymon Urbański z ZSP CKU w Przygodzicach, Mateusz Świtała z ZS Bud.-Energetycznych oraz Maciej Charsche z ZS Technicznych. W grupie juniorów zwycięstwo odniósł Artur Sikora z III LO przed Jakubem Wietrzykowskim z III LO, Mikołajem Widzińskim z IV LO oraz Łukaszem Grytom z ZSP CKU w Przygodzicach. Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 26 kwietnia w Żerkowie, zakwalifikowali się wymienieni wcześniej uczestnicy (miejsca I-IV z każdego biegu)

W klasyfikacji zespołowej dziewcząt zwyciężyły uczennice z III Liceum Ogólnokształcącego - 260 p. przed biegaczkami z ZSP CKU w Przygodzicach - 153 p. i dziewczętami z I Liceum Ogólnokształcącego - 151 p.

W klasyfikacji zespołowej chłopców zwycięstwo odnieśli uczniowie z ZS Technicznych - 279 p. przed biegaczami z I Liceum Ogólnokształcącego - 153 p. oraz uczniami z ZSP CKU w Przygodzicach. Zdjęcia z imprezy - Fotolink

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwa szkoły

 

( LICZBA STARTUJĄCYCH )

juniorka

młodsza

(41 )

juniorka

( 47)

Suma

punktów

Pkt.

MUKS

1

III Liceum Ogólnokształcące

150

110

260

14

2

Z S Ponadgimnazjalnych CKU

104

49

153

11

3

I Liceum Ogólnokształcące

78

73

151

9

4

II Liceum Ogólnokształcące

51

86

137

7

5

Z S Budowlano - Energetycznych

20

66

86

6

6

Z S Ekonomicznych

20

35

55

5

7

Z S Usługowych

16

27

43

4

8

IV Liceum Ogólnokształcące

26

0

26

3

9

Liceum Ogólnokształcące Odolanów

0

9

9

2

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwa szkoły

 

( LICZBA STARTUJĄCYCH )

junior

młodszy

( 61 )

junior

( 61 )

Suma

punktów

Pkt.

MUKS

1

Z S Technicznych

148

131

279

14

2

I Liceum Ogólnokształcące

49

104

153

11

3

Z S Ponadgimnazjalnych CKU

66

81

147

9

4

III Liceum Ogólnokształcące

47

75

122

7

5

Z S Ekonomicznych

86

16

102

6

6

Z S Budowlano - Energetycznych

28

11

39

5

7

Z S Transportowo - Elektrycznych

29

6

35

4

8

IV Liceum Ogólnokształcące

0

28

28

3

9

II Liceum Ogólnokształcące

0

13

13

2

10

Z S Usługowych

12

0

12

1


Wyniki  -  w kategorii
junior młodszy

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

1

Chłopek Sebastian

III LO

30

5,47

2

Urbański Szymon

ZSP CKU

29

5,51

3

Świtała Mateusz

ZSB-E

28

6,05

4

Charsche Maciej

ZST

27

6,13

5

Sroczyński Miłosz

ZST

26

6,19

6

Skrzypczak Piotr

ZST

25

6,20

7

Setecki Dawid

ZSE

24

6,23,

8

Kaliński Norbert

ZSE

23

6,24

9

Walasz Piotr

ZSP CKU

22

6,25

10

Bińczyk Mateusz

ZST-E

21

6,26

11

Stachowicz Norbert

I LO

20

 

12

Parysek Konrad

ZST

19

 

13

Wewiór Michał

ZSE

18

 

14

Tomczak Dawid

III LO

17

 

15

Litewka Karol

ZST

16

 

16

Warzecha Damian

ZST

15

 

17

Nowicki Adam

I LO

14

 

18

Poczta Kamil

ZST

13

 

19

Buduj Krystian

ZSU

12

 

20

Szcześniak Nikodem

I LO

11

6,41

21

Kmieciak Roland

ZSE

10

 

22

Rachwalski Michał

ZSP CKU

9

 

23

Kania Piotr

ZSE

8

 

24

Dycfeld Szymon

ZST

7

 

25

Szczepaniak Piotr

ZST-E

6

 

26

Kosmala Dawid

ZSP CKU

5

 

27

Wójcik Robert

I LO

4

 

28

Kostera Dawid

ZSE

3

 

29

Mielcarek Hubert

ZST-E

2

 

30

Woźniak Nikodem

ZSP CKU

1

6,56

31

Dembnicki Łukasz

I LO

 

 

32

Grześczyk Jakub

I LO

 

 

33

Guździoł Maksymilian

I LO

 

 

34

Frąszczak Mateusz

ZST-E

 

 

35

Bocianowski Adrian

ZSP CKU

 

 

36

Soliwoda Damian

II LO

 

 

37

Janicki Artur

ZSE

 

 

38

Grell Olaf

II LO

 

 

39

Rupociński Mikołaj

ZST

 

 

40

Hausmann Łukasz

I LO

 

 

41

Chojnacki Mateusz

ZSE

 

 

42

Ekiert Patryk

ZSP CKU

 

 

43

Chmielecki Tobiasz

ZSP CKU

 

 

44

Kapa Aleksander

ZST-E

 

 

45

Łukomski Mateusz

I LO

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

46

Koniarek Szymon

ZST

 

 

47

Dąbrowski Kamil

ZSP CKU

 

 

48

Łabuda Robert

ZSP CKU

 

 

49

Kurek Mateusz

II LO

 

 

50

Rudowicz Grzegorz

II LO

 

 

51

Mąkosza Jakub

II LO

 

 

52

Misterski Oskar

II LO

 

 

53

Fikus Mikołaj

II LO

 

 

54

Prokop Marek

II LO

 

 

55

Goleszyński Piotr

II LO

 

 

56

Ratajer Wojciech

ZST-E

 

 

57

Chlasta Szymon

ZST-E

 

 

58

Grobelka Szymon

ZST-E

 

 

59

Małecki Mikołaj

II LO

 

 

60

Grzesik Adam

ZSE

 

 

61

Świerczyk Konrad

ZSE

 

 

Wyniki  -  w kategorii junior

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

1

Sikora Artur

III LO

30

6,21

2

Wietrzykowski Jakub

III LO

29

6,52

3

Widziński Mikołaj

IV LO

28

6,55

4

Gryta Łukasz

ZSP CKU

27

6,58

5

Frąszczak Patryk

ZST

26

7,09

6

Klawiński Patryk

ZST

25

7,10

7

Wasiek Fabian

ZST

24

7,12

8

Młynarz Adam

I LO

23

7,15

9

Stodolny Daniel

ZSP CKU

22

7,16

10

Śmigielski Paweł

ZST

21

7,19

11

Popłonyk Patryk

I LO

20

 

12

Kaczocha Przemysław

ZST

19

 

13

Koryciak Olaf

I LO

18

 

14

Bochyński Karol

I LO

17

 

15

Talaga Michał

III LO

16

 

16

Mrugała Mateusz

I LO

15

 

17

Wika Krzysztof

ZST

14

 

18

Bartczak Przemysław

ZSP CKU

13

 

19

Melewski Paweł

ZSP CKU

12

 

20

Brucheiser Adrian

ZST-B

11

7,25

21

Kurzawski Adrian

I LO

10

 

22

Leśniak Dawid

ZSE

9

 

23

Pichliński Przemysław

II LO

8

 

24

Domagała Aleksander

ZSP CKU

7

 

25

Kołeczko Jakub

ZST-E

6

 

26

Jess Bartłomiej

II LO

5

 

27

Skrzypczak Paweł

ZSE

4

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

28

Kucharski Daniel

ZSE

3

 

29

Gąsiorek Kamil

ZST

2

 

30

Suchy Jakub

I LO

1

7,39

31

Weisskopf Wojciech

ZST

 

 

32

Urbaniak Michał

II LO

 

 

33

Matuszak Kamil

ZSP CKU

 

 

34

Czarnecki Akadiusz

I LO

 

 

35

Witoń Marek

II LO

 

 

36

Urban Gracjan

I LO

 

 

37

Sikora Patryk

ZST-E

 

 

38

Radziszewski  Adrian

ZSU

 

 

39

Mikołajczyk Mikołaj

ZSE

 

 

40

Bachorski Kamil

I LO

 

 

41

Krzyżański Jakub

ZST-E

 

 

42

Frąszczak Robert

ZST-E

 

 

43

Zmyślony Paweł

ZSP CKU

 

 

44

Karbowski Patryk

ZSP CKU

 

 

45

Choroński Paweł

ZSP CKU

 

 

46

Kierzek Kamil

ZSE

 

 

47

Andrzejczak Martin

II LO

 

 

48

Mielcarek Miłosz

ZSE

 

 

49

Wątrobski Mateusz

ZSE

 

 

50

Grabowski Bartosz

ZST-E

 

 

51

Krawczyk Przemysław

ZST

 

 

52

Zakręt Przemysław

ZST

 

 

53

Duczmański Patryk

ZST-E

 

 

54

Ostenda Daniel

II LO

 

 

55

Chrapiński Patryk

ZSE

 

 

56

Bergandy Patryk

ZST-E

 

 

57

Zwierz Wiktor

II LO

 

 

58

Szwajkowski Szymon

II LO

 

 

59

Berek Jakub

ZSE

 

 

60

Łuczyna Paweł

II LO

 

 

61

Mrozek Norbert

II LO

 

 

Wyniki  -  w kategorii juniorka młodsza

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

1

Kowal Weronika

III LO

30

2,24

2

Majk Beata

III LO

29

2,26

3

Świątek Dorota

II LO

28

2,37

4

Zjawiony Antonina

I LO

27

2,39

5

Gniazdowska Alessia

IV LO

26

 

6

Borońska Agnieszka

I LO

25

 

7

Kunicka Sandra

ZSP CKU

24

 

8

Wawrzyniak Karolina

II LO

23

 

9

Dera Ilona

ZSP CKU

22

 

10

Gulcz Katarzyna

III LO

21

 

11

Surma Katarzyna

ZSE

20

3,00

12

Mijduszewska Laurencja

III LO

19

 

13

Stawikowska Zofia

I LO

18

 

14

Boychuk Nadia

ZSP CKU

17

 

15

Kwaśnik Ewelina

III LO

16

 

16

Zwierz Paulina

III LO

15

 

17

Węgier Alina

ZSP CKU

14

 

18

Wojciechowska Adrianna

ZSB-E

13

 

19

Góral Martyna

III LO

12

 

20

Chowańska Aneta

ZSP CKU

11

3,12

21

Kierzkowska Beata

ZSU

10

 

22

Staszak Zuzanna

ZSP CKU

9

 

23

Kmieciak Edyta

III LO

8

 

24

Bartniczak Klaudia

ZSB-E

7

 

25

Mikłas Sylwia

ZSU

6

 

26

Wiśniewska Wioleta

ZSP CKU

5

 

27

Szukowska Izanella

I LO

4

 

28

Bielska Alicja

I LO

3

 

29

Ulkowska Klaudia

ZSP CKU

2

 

30

Niedźwiedzka Weronika

I LO

1

3,25

31

Poprawa Natalia

ZSE

 

 

32

Szymczak Adrianna

II LO

 

 

33

Parzeńska Aleksandra

I LO

 

 

34

Zając Marta

I LO

 

 

35

Stachowiak Renata

I LO

 

 

36

Kosar Olimpia

II LO

 

 

37

Kowalska Dominika

ZSP CKU

 

 

38

Tomalak Sandra

III LO

 

 

39

Królak Aleksandra

ZSE

 

 

40

Hawra Ewelina

ZSE

 

 

41

Kurzawska Gabriela

ZSP CKU

 

 

Wyniki  -  w kategorii juniorka

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

wynik

1

Stasiak Dorota

II LO

30

3,33

2

Cierpka Katarzyna

III LO

29

3,42

3

Walotka Katarzyna

III LO

28

4,00

4

Zmyślona Aleksandra

ZSU

27

4,08

5

Peszko Paula

III LO

26

 

6

Knuła Monika

ZSB-E

25

 

7

Orczykowska Alicja

I LO

24

 

8

Bilska Kinga

I LO

23

 

9

Matysek Marta

II LO

22

 

10

Adamek Agnieszka

II LO

21

4,23

11

Andrzejewicz Anna

I LO

20

 

12

Brudło Klaudia

ZSP CKU

19

 

13

Mańkowska Eliza

ZSB-E

18

 

14

Wojtkowska Karolina

ZSB-E

17

 

15

Brajer Dominika

ZSE

16

 

16

Szczepanek Marta

ZSB-E

15

 

17

Wawrzyniak Aleksandra

III LO

14

 

18

Niśkiewicz Małgorzata

III LO

13

 

19

Glapa Katarzyna

ZSP CKU

12

 

20

Leja Angelika

II LO

11

4,40

21

Dymała Katarzyna

ZSE

10

 

22

Jankowska Paulina

LO Odol.

9

 

23

Marek Monika

ZSP CKU

8

 

24

Grenda Patrycja

ZSP CKU

7

 

25

Maciejewska Magdalena

I LO

6

 

26

Telega Patrycja

ZSE

5

 

27

Dolata Natalia

ZSE

4

 

28

Biegalska Dominika

ZSP CKU

3

 

29

Guzenda Weronika

II LO

2

 

30

Hofmann Aleksandra

ZSB-E

1

4,52

31

Bednarska Angelika

ZSP CKU

 

 

32

Sobala Marlena

I LO

 

 

33

Wasiela Dominika

ZSB-E

 

 

34

Stradomska Klaudia

ZSP CKU

 

 

35

Biadała Weronika

I LO

 

 

36

Siegmund Marzena

ZSE

 

 

37

Ceglarek Barbara

I LO

 

 

38

Szmaj Daria

ZSE

 

 

39

Noculak Patrycja

I LO

 

 

40

Sobczak Katarzyna

ZSE

 

 

41

Chlebowska Martyna

ZSE

 

 

42

Przepiórka Małgorzata

ZSE

 

 

43

Krawczyńska Kataarzyna

ZSE

 

 

44

Przywarciak Malwina

ZSB-E

 

 

45

Gronek Marta

ZSP CKU

 

 

46

Jędrzejak Sylwia

ZSP CKU

 

 

47

Kryś Dorota

ZSP CKU

 

 

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic