Dominacja I Liceum Ogólnokształcącego - VENETIA w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych

 

W czwartek 20 kwietnia 2017 r. na Piaskach-Szczygliczce odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 261 dziewcząt i chłopców, którzy wystartowali w czterech kategoriach dziewczęta - juniorki młodsze oraz dziewczęta - juniorki i podobnie chłopcy - juniorzy młodzi i chłopcy - juniorzy. W klasyfikacji drużynowej bezapelacyjnie zwyciężyli reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia zajmując pierwsze miejsca zarówno wśród dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacja drużynowa - dziewczęta: I m. - I Liceum Ogólnokształcące - Venetia - 286 p., II m. - ZSP CKU w Przygodzicach - 214 p., III m. - III Liceum Ogólnokształcace - 125 p.

Klasyfikacja drużynowa - chłopcy: I m. - I Liceum Ogólnokształcące - Venetia - 254 p. II m. - III Liceum Ogólnokształcące - 183 p.,  III m. - ZS Technicznych - 163 p.

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na około 1000 m. wśród juniorek młodszych najlepszymi były:

1 m.- Walczak Anna  ZSE, 2 m. - Michałowska Joanna ZST, 3 m. -  Stasiak Paulina ZSP CKU Przygodzice

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na około 1000 m. wśród juniorek najlepszymi były:

1 m. -  Szczepanek Julia III LO, 2 m. -  Mądra Milena I LO, 3 m. -  Mróz Aleksandra III LO

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na około 2000 m. wśród juniorów młodszych najlepszymi byli:

1 m. - Malesa Bartosz I LO, 2 m. - Biernacik Michał ZSB-E, 3 m.  Dudka Konrad III LO

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na około 2000 m. wśród juniorów najlepszymi byli:

1 m. - Borowski Dawid III LO, 2 m. -  Losy Bartosz III LO, 3 m. -  Szmania Dawid ZST-E

Szczegółowe wyniki w zakładce "więcej"

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwa szkoły

 

( LICZBA STARTUJĄCYCH - 112 )

juniorka

młodsza

48

juniorka

64

Suma

punktów

Pkt.

MUKS

1

I Liceum Ogólnokształcące

140

146

286

14

2

Z S Ponadgimnazjalnych CKU

92

122

214

11

3

III Liceum Ogólnokształcące

52

73

125

9

4

Z S Ekonomicznych

39

72

111

7

5

Z S Usługowych

24

43

67

6

6

Z S Budowlano - Energetycznych

31

32

63

5

7

Z S Technicznych

31

0

31

4

8

Z S Transportowo - Elektrycznych

27

0

27

3

9

II Liceum Ogólnokształcące

19

3

22

2

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwa szkoły

 

( LICZBA STARTUJĄCYCH - 153 )

junior

młodszy

74

junior

79

Suma

punktów

Pkt.

MUKS

1

I Liceum Ogólnokształcące

153

101

254

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

92

91

183

11

3

Z S Technicznych

56

107

163

9

4

Z S Ponadgimnazjalnych CKU

25

80

105

7

5

Z S Ekonomicznych

58

44

102

6

6

Z S Transportowo - Elektrycznych

65

36

101

5

7

Z S Budowlano - Energetycznych

54

18

72

4

8

ZSZ Odolanów

5

24

29

3

9

Z S Usługowych

1

13

14

2

Wyniki  -  w kategorii junior młodszy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

szkoła

Pkt

1

Malesa Bartosz

I LO

30

5,34

2

Biernacik Michał

ZSB-E

29

5,37

3

Dudka Konrad

III LO

28

5,51

4

Rachwalski Mateusz

ZSE

27

5,52

5

Jader Szymon

I LO

26

5,54

6

Chmielecki Mikołaj

I LO

25

5,55

7

Pasternak Piotr

III LO

24

 

8

Szczepaniak Szymon

ZST-E

23

 

9

Wieczorek Jakub

III LO

22

 

10

Bartoszek Dawid

ZST

21

 

11

Sęk Jakub

ZST

20

 

12

Mokrzycki Krystian

ZSB-E

19

 

13

Tuczyński Michał

I LO

18

 

14

Karkoszka Patryk

ZST-E

17

 

15

Wykrota Patryk

I LO

16

 

16

Głodek Paweł

ZSE

15

 

17

Sitarz Jakub

ZST-E

14

 

18

Lewek Miłosz

I LO

13

 

19

Perz Adam

III LO

12

 

20

Kurek Dawid

I LO

11

 

21

Lemiesz Dawid

ZSE

10

 

22

Murawa Rafael

ZST

9

 

23

Wieczorek Filip

ZSP CKU

8

 

24

Kędziak Dominik

I LO

7

 

25

Bryja Krzysztof

ZSP CKU

6

 

26

Bilski Kacper

III LO

5

 

27

Jagolicz Piotr

ZST-E

4

 

28

Kryś Jakub

ZSE

3

 

29

Hurny Mateusz

ZST-E

2

 

30

Marciniak Mateusz

ZSB-E

1

 

31

Dwornik Dominik

ZST

1

 

32

Rosołek Mikołaj

ZSP CKU

1

 

33

Gmerek Błażej

ZSP CKU

1

 

34

Zaremba Mateusz

III LO

1

 

35

Bartoszek Kacper

ZSE

1

 

36

Mądry Jakub

ZSP CKU

1

 

37

Maślankowski Bartosz

ZST

1

 

38

Mielczarek Marcin

ZSB-E

1

 

39

Wasiela Sebastian

ZST

1

 

40

Kałuża Patryk

ZSP CKU

1

 

41

Ćwiertniak Arkadiusz

I LO

1

 

42

Bąk Dariusz

ZST-E

1

 

43

Szóstak Miłosz

I LO

1

 

44

Walendowski Konrad

I LO

1

 

45

Rębiok Mateusz

ZSP CKU

1

 

46

Snadny Hubert

ZST-E

1

 

47

Pakulski Jakub

ZSE

1

 

48

Młynarczyk Krystian

ZST

1

 

49

Rudolf Marcin

ZST-E

1

 

50

Duczmal Bartosz

ZSZ Odol.

1

 

51

Woźniak Dawid

ZSP CKU

1

 

52

Rudowicz Dawid

I LO

1

 

53

Łochowski Krystian

ZSP CKU

1

 

54

Kątny Marcin

I LO

1

 

55

Kucharski Filip

ZST

1

 

56

Lupa Sebastian

ZSP CKU

1

 

57

Małecki Dariusz

ZSP CKU

1

 

58

Bartoś Jan

I LO

1

 

59

Moś Maciej

ZSP CKU

1

 

60

Kryś Piotr

ZSZ Odol.

1

 

61

Rakuła Krystian

ZSZ Odol.

1

 

62

Zaremba Wojciech

I LO

1

 

63

Wolicki Miłosz

ZST

1

 

64

Kluczyk Hubert

ZSU

1

 

65

Wiciński Mateusz

ZSB-E

1

 

66

Płaczaszek Dawid

ZSE

1

 

67

Płaczek Tomasz

ZSB-E

1

 

68

Wojtczak Kacper

ZSP CKU

1

 

69

Walczak Kamil

ZSB-E

1

 

70

Kurzawski Jakub

ZSZ Odol.

1

 

71

Błaszczyk Bartosz

ZSZ Odol.

1

 

72

Glapa Konrad

ZST-E

1

 

73

Woźniak Kacper

ZST-E

1

 

74

Perz Mateusz

ZSB-E

1

 

Wyniki  -  w kategorii junior


Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

1

Borowski Dawid

III LO

30

6,29

2

Losy Bartosz

III LO

29

6,32

3

Szmania Dawid

ZST-E

28

6,44

4

Troszczyński Kamil

I LO

27

6,52

5

Kulesza Robert

III LO

26

6,56

6

Rychter Przemysław

I LO

25

6,58

7

Gryta Dawid

ZSZ Odol

24

 

8

Garstka Jakub

I LO

23

 

9

Pietrzak Przemysław

ZSP CKU

22

 

10

Cierpka Norbert

ZST

21

 

11

Rosiak Patryk

ZST

20

 

12

Dwornik Jacek

ZST

19

 

13

Karkoszko Kacper

ZSE

18

 

14

Jasiński Maciej

I LO

17

 

15

Łachajczyk Mateusz

ZSP CKU

16

 

16

Głowacki Bartosz

ZST

15

 

17

Kaźmierczak Dawid

ZST

14

 

18

Binek Mikołaj

ZSP CKU

13

 

19

Martyna Sebastian

ZSB-E

12

 

20

Płaczek Dawid

ZSU

11

 

21

Mazurek Witold

ZSE

10

 

22

Bak Mateusz

ZSP CKU

9

 

23

Kulesza Kamil

ZST

8

 

24

Szczepaniak Mateusz

ZSP CKU

7

 

25

Bartoś Marcin

ZSP CKU

6

 

26

Kmieciak Kacper

III LO

5

 

27

Skrzypczak Dominik

ZSE

4

 

28

Klawiński Patryk

ZST-E

3

 

29

Szymanowski Karol

ZST

2

 

30

Wach Damian

ZST

1

 

31

Śmigiel Arkadiusz

ZST

1

 

32

Kozal Piotr

ZST-E

1

 

33

Stefański Kacper

III LO

1

 

34

Królak Mateusz

ZSU

1

 

35

Sznajder Hubert

ZSU

1

 

36

Wawrzyniak Marcin

ZSE

1

 

37

Hurny Łukasz

I LO

1

 

38

Lizak Gracjan

ZST

1

 

39

Michoł Dominik

ZSP CKU

1

 

40

Jankowski Tomasz

ZST

1

 

41

Szyrner Marek

ZSP CKU

1

 

42

Jezierski Rafał

I LO

1

 

43

Rosik Szymon

I LO

1

 

44

Stempniak Dawid

ZST-E

1

 

45

Olszewski Daniel

ZSE

1

 

46

Sroczyński Miłosz

ZST

1

 

47

Frankiewicz Szymon

I LO

1

 

48

Czerwiec Hubert

I LO

1

 

49

Poprawa Paweł

ZSE

1

 

50

Ilczak Nikodem

I LO

1

 

51

Grzyb Daniel

ZSE

1

 

52

Jędrzejak Adam

ZSB-E

1

 

53

Bocianowski Damian

ZSE

1

 

54

Kołacki Filip

I LO

1

 

55

Kmiecik Mateusz

I LO

1

 

56

Szcześniak Mikołaj

I LO

1

 

57

Sitarz Tomasz

ZSP CKU

1

 

58

Jędrkowiak Patryk

ZSP CKU

1

 

59

Włosik Filip

ZST

1

 

60

Cicharzewski Patryk

ZSB-E

1

 

61

Jędrzejewski Paweł

ZSP CKU

1

 

62

Bochyński Rafał

ZSE

1

 

63

Bystrzycki Maciej

ZST

1

 

64

Wrzesiński Krystian

ZSP CKU

1

 

65

Kasprzak Marcin

ZSB-E

1

 

66

Walisiak Mateusz

ZST

1

 

67

Szewczyk Kacper

ZSE

1

 

68

Sówka Adrian

ZSE

1

 

69

Bujak Sebastian

ZSP CKU

1

 

70

Warczygłowa Cezary

ZSB-E

1

 

71

Sęk Mateusz

ZSE

1

 

72

Mróz Patryk

ZSB-E

1

 

73

Siudziński Bartłomiej

ZSB-E

1

 

74

Szymankiewicz Grzegorz

ZST-E

1

 

75

Krzak Przemysław

ZST-E

1

 

76

Płuciennik Błażej

ZST-E

1

 

77

Gierz Hubert

ZSE

1

 

78

Matuszak Damian

ZSE

1

 

79

Bukowski Bartosz

ZSE

1

Wyniki  -  w kategorii juniorka młodsza


Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

1

Walczak Anna

ZSE

30

2

Michałowska Joanna

ZST

29

3

Stasiak Paulina

ZSP CKU

28

4

Sznajder Daria

ZST-E

27

 

5

Sadaj Patrycja

I LO

26

 

6

Trawińska Weronika

III LO

25

 

7

Bielawna Paulina

ZSU

24

 

8

Ponikowska Julia

I LO

23

 

9

Jaukszkiewicz Aleksandra

I LO

22

 

10

Jędrzejak Dorota

III LO

21

 

11

Chałupniczak Wiktoria

I LO

20

 

12

Jarmuszczak Marta

I LO

19

 

13

Paszczakowska Dominika

II LO

18

 

14

Marszałek Monika

ZSP CKU

17

 

15

Janus Julia

ZSP CKU

16

 

16

Chlasta Dominika

ZSP CKU

15

 

17

Wojtasik Joanna

I LO

14

 

18

Wietrzyńska Julia

I LO

13

 

19

Nowak Marieta

ZSP CKU

12

 

20

Pietrzak Patrycja

ZSB-E

11

 

21

Kosińska Klaudia

ZSP CKU

10

 

22

Golińska Viktoria

ZSB-E

9

 

23

Jasińska Klaudia

ZSP CKU

8

 

24

Marek Julia

ZSP CKU

7

 

25

Gmerek Weronika

ZSB-E

6

 

26

Łączna Joanna

ZSE

5

 

27

Kania Weronika

III LO

4

 

28

Jankowiak Julia

I LO

3

 

29

Pietrzak Malwina

ZSP CKU

2

 

30

Kubiak Jagoda

ZSE

1

 

31

Ratajek Adrianna

ZST

1

 

32

Bogusławska Paulina

ZSB-E

1

 

33

Kubera Magdalena

ZSE

1

 

34

Sójka Sandra

ZSE

1

 

35

Komin Dominika

ZSB-E

1

 

36

Krawczyk Daria

ZSP CKU

1

 

37

Stawicka Kornelia

ZSE

1

 

38

Michalska Alicja

ZSP CKU

1

 

39

Derdas Klaudia

ZSP CKU

1

 

40

Szcześniak Katarzyna

ZSB-E

1

 

41

Młodożeniec Natalia

ZSB-E

1

 

42

Busza Marta

ZSB-E

1

 

43

Dyszyńska Natalia

ZSP CKU

1

 

44

Widyńska Roksana

III LO

1

 

45

Wygralak Milena

III LO

1

 

46

Machoł Julia

II LO

1

 

47

Rutkowska Monika

ZST

1

 

48

Łukaszewska Magdalena

ZSP CKU

1

 

Wyniki  -  w kategorii juniorka


Miejsce

Nazwisko i imię

szkoła

Pkt

1

Szczepanek Julia

III LO

30

3,39

2

Mądra Milena

I LO

29

3,40

3

Mróz Aleksandra

III LO

28

3,44

4

Spalony Weronika

ZSE

27

3,48

5

Hazubska Marta

ZSP CKU

26

3,57

6

Tracz Julita

ZSP CKU

25

4,00

7

Trzeciak Paulina

ZSP CKU

24

 

8

Kowalczyk Agata

I LO

23

 

9

Drozda Daria

ZSP CKU

22

 

10

Marczak Adrianna

I LO

21

 

11

Walendowska Patrycja

I LO

20

 

12

Wojtkowska Edyta

ZSU

19

 

13

Kruszyk Agata

ZSE

18

 

14

Tasarek Izabela

ZSB-E

17

 

15

Swędrowska Weronika

I LO

16

 

16

Paszczakowska Klaudia

ZSP CKU

15

 

17

Konieczna Klaudia

ZSE

14

 

18

Rybicka Kamila

ZSU

13

 

19

Król Jagoda

I LO

12

 

20

Nowicka Wiktoria

III LO

11

 

21

Kaczmarek Sylwia

I LO

10

 

22

Wajrauch Natalia

III LO

9

 

23

Jeziorska Weronika

I LO

8

 

24

Ignasiak Klaudia

ZSU

7

 

25

Szymańska Anna

ZSB-E

6

 

26

Przybylska Oktawia

ZSE

5

 

27

Mędykowska Sylwia

I LO

4

 

28

Ciesiółka Katarzyna

III LO

3

 

29

Sokołowska Jagoda

I LO

2

 

30

Furmanek Dominika

I LO

1

 

31

Dolata Karolina

ZSP CKU

1

 

32

Dziekan Katarzyna

II LO

1

 

33

Chwołka Agata

ZSP CKU

1

 

34

Woźnica Joanna

ZSP CKU

1

 

35

Tkacz Patrycja

ZSP CKU

1

 

36

Józefiak Aneta

ZSU

1

 

37

Florczak Sylwia

ZSE

1

 

38

Stasiak Martyna

ZSU

1

 

39

Hankiewicz Monika

II LO

1

 

40

Wawrzyniak Laura

ZSE

1

 

41

Kopras Weronika

ZSP CKU

1

 

42

Konrat Paulina

ZSP CKU

1

 

43

Pomykała Martyna

ZSE

1

 

44

Krawczyk Patrycja

ZSP CKU

1

 

45

Urbaniak Magdalena

II LO

1

 

46

Otwiaska Aleksandra

ZSP CKU

1

 

47

Stańczyk Katarzyna

ZSU

1

 

48

Kładów Marika

ZSE

1

 

49

Stawińska Adrianna

ZSE

1

 

50

Binkowska Magdalena

ZSB-E

1

 

51

Tomczak Paulina

ZSB-E

1

 

52

Perz Magdalena

ZSE

1

 

53

Masłowska Patrycja

ZSE

1

 

54

Pawłowska Wiktoria

ZSP CKU

1

 

55

Jagielska Anita

ZSP CKU

1

 

56

Walczak Patrycja

ZSB-E

1

 

57

Maleszka Monika

ZSB-E

1

 

58

Buduj Ewa

ZSU

1

 

59

Urban Aleksandra

ZSE

1

 

60

Gawlik Milena

ZSB-E

1

 

61

Wielgocka Gabrysia

ZSB-E

1

 

62

Wojtkowska Nikola

ZSB-E

1

 

63

Błaszczyk Martyna

ZSB-E

1

 

64

Tatara Weronika

ZSB-E

1

 

 

 

1

Walczak Anna

ZSE

2

Michałowska Joanna

ZST

3

Stasiak Paulina

ZSP CKU

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic