Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych Mistrzem Powiatu Ostrowskiego w Piłce Nożnej

Rzutami karnymi zakończyła się rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. W finale ZS Budowlano-Energetycznych pokonał III Liceum Ogólnokształcące 1-1 (rz. karne 3-2). W meczu o III miejsce zwycięstwo odnieśli uczniowie ZS Ekonomicznych pokonując kolegów z ZS Usługowych 2-1. W pojedynkach półfinałowych ZS Budowlano-Energetycznych pokonał ZS Usługowych 3-1, a III LO pokonało ZS Ekonomicznych 1-0. W rozgrywkach wzięło udział 11 szkolnych reprezentacji. Szczegółowe wyniki w linku: Piłka nożna


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

11

3

Zespół Szkół Ekonomicznych

9

4

Zespół Szkół Usługowych

7

5

II Liceum Ogólnokształcące

6

6

I Liceum Ogólnokształcące

5

7

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

4

8

Zespół Szkół Technicznych

3

9

Zespół Szkół Zawodowych w Odolanowie

2

10

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

1

11

IV Liceum Ogólnokształcące

1

Liceum Ogólnokształcące w Odolanowie

nkl.

Liceum Spółdzielni Oświatowej

nkl.

Pole tekstowe: PIŁKA NOŻNA 2015 / 2016

ELIMINACJE

GRUPA  1

GRUPA  2

GRUPA  3

rozgrywki w

ZST-E

rozgrywki w

ZST-E

rozgrywki w

ZST-E

1

III LO

6

7-3

1

ZSE

9

8-0

1

ZSB-E

9

11-4

2

ZSU

3

1-3

2

II LO

4

8-5

2

I LO

6

4-4

3

ZST

0

3-5

3

ZSZ OdoL

4

4-4

3

ZSP CKU

3

9 -7

4

LO Odol.

nkl

---

4

IV LO

0

1-12

4

ZST-E

0

6-15

5

LOSO

nkl

---

GRUPA 1

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

III LO – LO Odol.

31.03.2016

czwartek

9.00

3 - 0

ZSU – ZST

9.30

1 - 0

LO Odol. – ZST

10.00

0 - 3

III LO – LOSO

10.30

3 - 0

ZST – LOSO

11.00

3 - 0

LO Odol. – ZSU

11.30

0 - 3

LOSO – ZSU

12.00

0 - 3

ZST – III LO

12.30

3 - 4

ZSU – III LO

13.00

0 - 3

LOSO - LO Odol.

13.30

0 - 0

GRUPA  2

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

IV LO – ZSE

04.04.2016

poniedziałek

9.00

0 - 2

II LO – ZSZ Odol.

9.30

1 – 1

ZSE - ZSZ Odol.

10.00

3 - 0

IV LO – II LO

10.30

1 - 7

ZSZ Odol. – IV LO

11.00

3 - 0

II LO - ZSE

11.30

0 - 3

GRUPA  3

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

ZSB-E - ZSP CKU

05.04.2016

wtorek

9.00

3 - 1

ZST-E – I LO

9.30

1 - 2

ZSP CKU I LO

10.00

1 - 2

ZSB-E – ZST-E

10.30

6 - 3

I LO – ZSB-E

11.00

0 - 2

ZST-E - ZSP CKU

11.30

2 - 7

 

 

Do finałów BEZPOŚREDNIO awansują pierwsze zespoły z grup.

Zespoły zajmujące miejsca II rozegrają turniej barażowy o jedno miejsce premiowane awansem do finału

TURNIRJ BARAŻOWY

07. 04. 2016

BARAŻ

wynik

1

ZSU – II LO

9.00

1 - 2

2

II LO – I LO

9.30

0 - 1

3

I LO - ZSU

10.00

0 - 2

 

BARAŻ

TABELA

1

ZSU

3

3-2

2

II LO

3

2-2

3

I LO

3

2-3

 

FINAŁ POWIATU

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

półfinał

ZSU – ZSB-E

08.04.2016

9.00

1 - 3

III LO - ZSE

9.30

1 - 0

o miejsce III

ZSE - ZSU

10.30

1 - 2

o miejsce I

III LO – ZSB-E

11.00

1 – 1  (r.k 2 -3)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

11

3

Zespół Szkół Ekonomicznych

9

4

Zespół Szkół Usługowych

7

5

II Liceum Ogólnokształcące

6

6

I Liceum Ogólnokształcące

5

7

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

4

8

Zespół Szkół Technicznych

3

9

Zespół Szkół Zawodowych w Odolanowie

2

10

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

1

11

IV Liceum Ogólnokształcące

1

Liceum Ogólnokształcące w Odolanowie

nkl.

Liceum Spółdzielni Oświatowej

nkl.

P R E Z E S

M U K S

mgr Marek Biegański

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic