Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych Mistrzem Powiatu Ostrowskiego w Piłce Nożnej

Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych został Mistrzem Powiatu Ostrowskiego w Piłce Nożnej Chłopców roku szkolnym 2016/2017. W spotkaniu finałowym pokonał III LO w Ostrowie Wlkp 2:1. W pojedynku o III miejsce zwycięstwo odniosła drużyna ZS Usługowych zwyciężając ZS Ekonomicznych - 3-2. W turnieju wystartowało 10 zespołów, które rozegrały w pierwszym etapie mecze eliminacyjne w trzech grupach, z których zwycięzcy awansowali bezpośrednio do półfinału. Czwarty zespół został wyłoniony z turnieju barażowego.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

11

3

Zespół Szkół Usługowych

9

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

7

5

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

6

6

Zespół Szkół Technicznych

5

7

I Liceum Ogólnokształcące „Venetia”

4

8

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

3

9

II Liceum Ogólnokształcące

2

10

Zespół Szkół Zawodowych Odolanów

1

 

 

ELIMINACJE

GRUPA  1

GRUPA  2

GRUPA  3

rozgrywki w

ZST-E

pkt


rozgrywki w

ZST-E

pkt



rozgrywki w

ZST-E

pkt


1

ZSE

4

7-2


1

III LO

4

2-1


1

ZSB-E

9

10-1

2

ZST

2

3-3


2

ZSU

4

1-0


2

ZST-E

4

6-6

3

II LO

1

3-8


3

ZSP CKU

0

1-3


3

I LO

3

6-7











4

ZSZ OdoL

1

5-13

GRUPA 1

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

ZSE - ZST

22.03

środa

9.30

1 - 1

II LO - ZST

10.00

2 - 2

ZSE - II LO

10.30

6 - 1

GRUPA 2

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

III LO - ZSP CKU

23.03

czwartek

9.30

2 - 1

ZSU - ZSP CKU

10.00

1 - 0

III LO - ZSU

10.30

0 - 0

GRUPA 3

data

godzina

wynik

boisko  ZST-E

ZSB-E - I LO

24.03

piątek

9.30

3 - 0

ZSZ Odol. - ZST-E

10.00

3 - 3

ZSB-E - ZSZ Odol.

10.30

6 - 1

ZST-E - I LO

11.00

3 - 2

I LO - ZSZ Odol.

11.30

4 - 1

ZSB-E - ZST-E

12.00

1 - 0

TURNIRJ BARAŻOWY

28. 03. 2017

BARAŻ

data

godzina

wynik

1

ZST  - ZSU

28.03

wtorek

9.30

1 - 0

2

ZST-E - ZST

10.00

3 - 1

3

ZSU - ZST-E

10.30

6 - 3

TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO


Nazwa szkoły

pkt

bramki

1

Zespół Szkół Usługowych

3

6-4

2

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

3

6-7

3

Zespół Szkół Technicznych

3

2-3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA


Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

11

3

Zespół Szkół Usługowych

9

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

7

5

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

6

6

Zespół Szkół Technicznych

5

7

I Liceum Ogólnokształcące „Venetia”

4

8

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

3

9

II Liceum Ogólnokształcące

2

10

Zespół Szkół Zawodowych Odolanów

1

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic