ZS Transportowo Elektrycznych mistrzem powiatu ostrowskiego w piłce ręcznej

Zakończyły się rozgrywki w piłce ręczne chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W imprezie wystartowało 9 zespołów. Zostały one podzielone na 2 grupy, w których odbyły się mecze na zasadzie "każdy z każdym". Do turnieju finałowego awans zdobyły zespoły z dwóch czołowych miejsc w grupach tzn.: ZS Transportowo-Elektrycznych i ZS Budowlano-Energetycznych z grupy "A" oraz IV LO i I LO z grupy "B"

W półfinale ZS Transportowo-Elektr. wysoko pokonał I LO 34-10 a w meczu IV LO z ZS Bud.-Energ. padł remis. W rzutach karnych lepsi okazali się uczniowie z liceum.

Trzecie miejsce zajęli chłopcy z IV LO pokonując uczniów z I LO 28-15. Finał był naprawdę ciekawym pojedynkiem. Faworyzowana drużyna z ZS Transportowo-Elektrycznych napotkała spory opór ze strony piłkarzy ręcznych z IV LO. Przez większość pojedynku trwała wyrównana walka. Bramkarz z IV LO momentami bronił "nieprawdopodobne" strzały. Jednak w końcówce meczu rutyna wzięła górę i ostatecznie zwycięstwo odnieśli zawodnicy z ZS Transportowo-Elektrycznych pokonując IV LO 21-16. Komunikat z zawodów: KOMUNIKAT Zdjęcia w linku: Finał Ręcznej

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

14

2

IV Liceum Ogólnokształcące

11

3

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

9

4

I Liceum Ogólnokształcące

7

5

Zespół Szkół Technicznych

6

6

Zespół Szkół Ekonomicznych

5

7

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

4

8

II Liceum Ogólnokształcące

3

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic