Memoriał Marty Patryniak - Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

4 listopada na pływalni "Wodny Raj" w III LO w Ostrowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Pływaniu. Przed zawodami - wiceprezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu sportowego - Marek Walczak przybliżył wszystkim uczestnikom zawodów sylwetkę Marty Patryniak - byłej uczennicy I LO w Ostrowie Wlkp., której niestety już nie ma między nami... Marta jeszcze przed trzema laty, podczas tych samych zawodów, została mistrzynią powiatu na dystansie 50 m. stylem klasycznym. Odeszła niepokonana, ale przegrała z chorobą... Na zawodach obecny był brat Marty - Wojtek, który nie tylko obserwował zmagania zawodników, ale również wręczał zwycięzcom medale.

W kategorii dziewcząt I m. zajęły uczennice z II LO w Ostrowie - 94 p. przed dziewczętami z ZS Ekonomicznych - 34 p. oraz pływaczkami z III LO - 33 .

W kategorii chłopców triumfowali uczniowie z ZS Technicznych - 74 p. przed chłopcami z I LO w Ostrowie - 54 p. oraz pływakami z III LO - 39 p.

W sztafecie pływackiej zwycięstwo odnieśli: dziewczęta i chłopcy z III LO w Ostrowie przed drużyną z II LO i uczniami z I LO w Ostrowie Wlkp.

Medaliści indywidualni zawodów - czytaj "więcej". Komunikaty zawodów: Dziewczęta,  Chłopcy, Sztafeta Zdjęcia w linku: Pływanie

DZIEWCZĘTA:

Styl dowolny

1

II LO

Popłonyk Aleksandra

98

dowolny

30,28

2

II LO

Burghardt Wiktoria

96

dowolny

31,75

3

II LO

Raczak Sylwia

97

dowolny

35,33

Styl klasyczny

1

II LO

Świątek Dorota

97

klasyczny

43,53

2

ZSP CKU

Michalik Julia

98

klasyczny

46,66

3

III LO

Kurmańska Małgorzata

96

klasyczny

48,26

Styl grzbietowy

1

II LO

Świątek Dorota

97

grzbietowy

36,00

2

II LO

Raczak Sylwia

97

grzbietowy

38,59

3

LOSS

Piaskowska Kornelia

1998

grzbietowy

42,95

Styl motylkowy

1

II LO

Popłonyk Aleksandra

98

motylkowy

34,89

14

2

ZSE

Nele Zuzanna

98

motylkowy

41,78

11

3

ZSP CKU

Michalik Julita

98

motylkowy

45,35

9

CHŁOPCY

Styl dowolny

1

ZST

Kowalczyk Wiktor

1998

dowolny

27,08

2

I LO

Bednarek Mateusz

96

dowolny

28,56

3

I LO

Łojek Konrad

97

dowolny

28,94

Styl klasyczny

1

II LO

Drobina Bartosz

96

klasyczny

38,37

2

I LO

Burchardt Jakub

98

klasyczny

39,19

3

ZST

Nowak Nikodem

1998

klasyczny

40,65

Styl grzbietowy

1

I LO

Stronk Michał

98

grzbietowy

32,20

2

II LO

Zwierz Wiktor

96

grzbietowy

41,23

3

I LO

Bednarek Mateusz

grzbietowy

41,40

Styl motylkowy

1

ZST

Kowalczyk Wiktor

1998

motylkowy

32,12

2

III LO

Wasielak Wiktor

98

motylkowy

34,60

3

ZSE

Leśniak Dawid

1996

motylkowy

35,54

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic