Pływackie Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych

(zwycięska sztafeta z I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia)

Dwa medale złote i jeden brązowy zdobyły zespoły pływackie z I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. W kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia gromadząc 71 p. Na drugim miejscu uplasowali się pływacy z ZS Technicznych - 56 p., a trzecią pozycję zajęli uczniowie z III LO w Ostrowie - 45 p.

W kategorii dziewcząt triumfowały uczennice z II LO w Ostrowie Wlkp. - 71 p. przed dziewczętami z III LO w Ostrowie - 58 p. i pływaczkami z I LO w Ostrowie - Venetia - 29 p.

W sztafecie 10x50 m. (zespoły mieszane dziewcząt i chłopców) zwycięstwo odniosła reprezentacja z I LO w Ostrowie - Venetia - 5'42". Drugie miejsce zajęli - pływaczki i pływacy z III LO w Ostrowie. 6'12". Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja ZSP CKU w Przygodzicach 7'55". Komunikaty: Pływanie dziewczęta, Pływanie chłopcy, Pływanie sztafety