Dziewczęta z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu

Dziewczęta z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. zdecydowanie zwyciężyły w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Powiatu w Pływaniu. Podopieczne Magdaleny Zeissel zgromadziły 81 p. Drugie miejsce zajęły uczennice ZS Technicznych - 58 p. Na trzecim miejscu uplasowały się dziewczęta z I LO - Venetia - 55 p. W zawodach wzięło udział 47 uczennic z 9 szkół.

III Liceum Ogólnokształcące i ZS Technicznych awansowały do finału wojewódzkiego.

Indywidualnie zwycięstwa odniosły:

50 m. - styl dowolny - Aleksandra Kowalczyk - III LO - 31,05 s.

50 m. - styl klasyczny - Zuzanna Maciejewska - III LO - 43,84 s.

50 m. - styl grzbietowy - Maja Kowalewska - IV LO - 41,72 s.

50 m. - styl motylkowy - Wiktoria Mielcarek - II LO - 37,94 s.

Podczas tej samej imprezy rozegrano również sztafetę 8x50 m. jako odrębne zawody (osobna klasyfikacja MUKS). Zwycięstwo odniosła sztafeta III Liceum Ogólnokształcącego - 5,37,71 s. Drugie miejsce zajęła drużyna z I LO - Venetia - 6.07,62 s., a na trzecim miejscu uplasował się zespół ZS Technicznych - 6.58,36 s.

 

KLASYFIKACJA  indywidualna wg. regulaminu rywalizacji MUKS”

miejsce

SZKOŁA

dowolny

klasyczny

grzbiet

motylek

RAZEM

Indyw.

PKT

MUKS

1

III Liceum Ogólnokształcące

14

25

14

0

53

14

2

Zespół Szkół Technicznych

7

7

10

16

40

11

3

I Liceum Ogólnokształcące

18

9

6

0

33

9

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

0

12

0

11

23

7

5

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  CKU

5

3

6

6

20

6

6

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek

0

6

11

0

17

5

7

Zespół Szkół Usługowych

15

0

1

0

16

4

8

II Liceum Ogólnokształcące

0

0

0

14

14

2,5

IV Liceum Ogólnokształcące

0

0

14

0

14

2,5

SZTAFETA 8x50m

miejsce

SZKOŁA

WYNIK

PKT

MUKS

PKT

1

III Liceum Ogólnokształcące

5:37,71

14

28

2

I Liceum Ogólnokształcące

6:07,62

11

22

3

Zespół Szkół Technicznych

6:58,36

9

18

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  CKU

8:20,58

7

14

5

Zespół Szkół Ekonomicznych

8:39,25

6

12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

STYL DOWOLNY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

III LO

Kowalczyk Aleksandra

31.05

14

2

I LO

Plucińska Gabriela

40,89

11

3

ZSU

Fabianowska Agnieszka

42,35

9

4

I LO

Marciniak Bogna

45,24

7

5

ZSU

Kulas Kinga

48,13

6

6

ZSP CKU

Więcek Weronika

49,60

5

7

ZST

Grzęda Natalia

50,63

4

8

ZST

Nawrot Natalia

55,24

3

STYL KLASYCZNY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

III LO

Maciejewska Zuzanna

43,84

14

2

III LO

Łuczak Olga

48,81

11

3

I LO

Marciniak Hanna

53,61

9

4

ZSE

Matysiak Aleksandra

58,17

7

5

LOSS

Cichowlas Zuzanna

61,15

6

6

ZSE

Plewa Paulina

62,59

5

7

ZST

Michowska Joanna

65,07

4

8

ZST

Sobczak Monika

67,37

3

9

ZSP CKU

Janik Aleksandra

73,95

2

10

ZSP CKU

Walkowiak Anna

122,13

1

STYL GRZBIETOWY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

IV LO

Kowalewska Maja

41,72

14

2

LOSS

Mielcarek Zofia

42,00

11

3

III LO

Bińczyk Magdalena

43,21

9

4

ZST

Dobrew Julia

43,82

7

5

I LO

Paluch Liza

47,11

6

6

III LO

Sobańska Julita

55,52

5

7

ZSP CKU

Janus Julia

55,60

4

8

ZST

Zimoch Aleksandra

56,31

3

9

ZSP CKU

Dąbrowska Paulina

65,30

2

10

ZSU

Olszyna Eliza

75,82

1

 

STYL MOTYLKOWY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

II LO

Mielcarek Wiktoria

37,94

14

2

ZSE

Płocharz Marlena

45,56

11

3

ZST

Porczyńska Małgorzata

58,54

9

4

ZST

Rajnert Weronika

60,17

7

5

ZSP CKU

Chwołka Agata

60,52

6

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic