Chłopcy z ZS Technicznych mistrzami powiatu w pływaniu

Chłopcy z ZS Technicznych w Ostrowie Wlkp zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Powiatu w Pływaniu. Podopieczni Bogusława Wawrzyniaka zgromadzili 103 p. Drugie miejsce zajęli uczniowie III LO - 74 p. Na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z I LO - Venetia - 55 p. W zawodach wzięło udział 55 uczniów z 10 szkół

ZS Technicznych i III Liceum Ogólnokształcace awansowały do finału wojewódzkiego.

Indywidualnie zwycięstwa odnieśli:

50 m. - styl dowolny - Miłosz Jurek - III LO - 26,47 s.

50 m. - styl klasyczny - Dawid Majchrzak - LO Sióstr Salezj. - 35,85 s.

50 m. - styl grzbietowy - Mateusz Kowalski - III LO - 30,51 s.

50 m. - styl motylkowy - Paweł Krawczyk - ZS Technicznych - 30,58 s.

Podczas tej samej imprezy rozegrano również sztafetę 8x50 m. jako odrębne zawody (osobna klasyfikacja MUKS). Zwycięstwo odniosła sztafeta ZS Technicznych - 3.58,54 s. Drugie miejsce zajęła drużyna z III LO - 4.05,25 s., a na trzecim miejscu uplasował się zespół I LO - Venetia - 4.35,15 s.

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA wg. regulaminu SZS „Wielkopolska”

miejsce

SZKOŁA

dowolny

klasyczny

grzbiet

motylek

RAZEM

Indyw.

SZTAFETA

WYNIK

1

Zespół Szkół Technicznych

20

15

20

20

75

28

103

2

III Liceum Ogólnokształcące

17

18

14

6

55

22

74

3

I Liceum Ogólnokształcące

12

0

0

11

23

18

51

4

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

2

5

9

0

16

14

30

5

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  CKU

2

3

0

7

12

12

24

6

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

5

6

4

0

15

0

15

7

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek

0

14

0

0

14

0

14

8

Zespół Szkół Ekonomicznych

3

3

7

0

13

0

13

9

Zespół Szkół Usługowych

2

1

5

0

8

0

8

10

IV Liceum Ogólnokształcące

6

0

0

0

6

0

6


KLASYFIKACJA  indywidualna wg. regulaminu rywalizacji MUKS”

miejsce

SZKOŁA

dowolny

klasyczny

grzbiet

motylek

RAZEM

Indyw.

PKT

MUKS

1

Zespół Szkół Technicznych

20

15

20

20

75

14

2

III Liceum Ogólnokształcące

17

18

14

6

55

11

3

I Liceum Ogólnokształcące

12

0

0

11

23

9

4

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

2

5

9

0

16

7

5

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

5

6

4

0

15

6

6

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek

0

14

0

0

14

5

7

Zespół Szkół Ekonomicznych

3

3

7

0

13

4

8

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  CKU

2

3

0

7

12

3

9

Zespół Szkół Usługowych

2

1

5

0

8

2

10

IV Liceum Ogólnokształcące

6

0

0

0

6

1

SZTAFETA 8x50m

miejsce

SZKOŁA

WYNIK

PKT

MUKS

PKT

szs

1

Zespół Szkół Technicznych

3:58,54

14

28

2

III Liceum Ogólnokształcące

4:05,25

11

22

3

I Liceum Ogólnokształcące

4:35,15

9

18

4

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

4:27,27

7

14

5

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  CKU

6:09,78

6

12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

STYL DOWOLNY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

III LO

Jurek Miłosz

26,47

14

2

ZST

Kaźmierowski Klaudiusz

27,61

11

3

ZST

Woźniak Konrad

28,84

9

4

I LO

Nadstawek Mikołaj

29,18

7

5

IV LO

Kromarek Maksymilian

30,11

6

6

I LO

Nadachowski Artur

31,20

5

7

ZSB-E

Fiszer Rafał

32,00

4

8

III LO

Kuświk Wiktor

32,24

3

9

ZSE

Sęk Mateusz

32,70

2

10

ZSB-E

Kupiec Jakub

35,26

1

11

ZST-E

Królik Tomasz

39,09

1

12

ZSU

Stelmach Michał

39,80

1

13

ZSE

Kubiak Marcin

40,07

1

14

ZSU

Sucharzewski Piotr

40,31

1

15

ZST-E

Stachowczyk Szymon

42,01

1

16

ZSP CKU

Świerczyński Jakub

44,34

1

17

ZSP CKU

Machoł Dominik

47,60

1

STYL KLASYCZNY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

LOSS

Majchrzak Dawid

35,85

14

2

III LO

Grzelczak Wojciech

37,96

11

3

ZST

Dera Paweł

39,44

9

4

III LO

Malik Jakub

40,17

7

5

ZST

Sęk Jakub

41,07

6

6

ZSB-E

Wołowicz Paweł

44,56

5

7

ZST-E

Stasiak Nikodem

47,25

4

8

ZSE

Szewczyk Kacper

47,82

3

9

ZSP CKU

Ziółkowski Sergiusz

50,35

2

10

ZSP CKU

Szafran Marcin

57,52

1

11

ZSB-E

Kowalczyk Michał

62,61

1

12

ZST-E

Kopras Hubert

69,27

1

13

ZSU

Walczak Adrian

67, 56

1

STYL GRZBIETOWY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

III LO

Kowalski Mateusz

30,51

14

2

ZST

Głowacki Bartosz

35,45

11

3

ZST

Jankowski Tomasz

40,72

9

4

ZSE

Banaszak Maciej

42,58

7

5

ZST-E

Przybylski Jakub

53,97

6

6

ZSU

Rejman Jakub

54,75

5

7

ZSB-E

Kowalski Maciej

61,57

4

8

ZST-E

Strzelczak Kacper

64,82

3

 

STYL MOTYLKOWY

miejsce

szkoła

Nazwisko i Imię

wynik

 

1

ZST

Krawczyk Paweł

30,58

14

2

I LO

Cieśla Jan

30,80

11

3

ZST

Adler Kacper

35,23

9

4

ZSP CKU

Kostrzewski Sergiusz

35,52

7

5

III LO

Graczyk Tomasz

39,74

6

 

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic