Siatkarze z III Liceum Ogólnokształcącego mistrzami powiatu

Dobiegły końca Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców. Bezapelacyjne zwycięstwo odnieśli chłopcy z III Liceum Ogólnokształcącego, którzy w całych mistrzostwach wygrali wszystkie mecze tracąc zaledwie jednego seta. W ostatniej rundzie finałowej pokonali swoich kolegów z ZS Ekonomicznych 3 : 0. Wicemistrzami powiatu zostali siatkarzez z ZS Budowlano - Energetycznych, którzy w rozgrywkach przegrali (po zaciętej walce) zaledwie jeden pojedynek z III LO. W ostatniej rundzie pokonali ZS Technicznych 3 : 0. Brązowy medal zdobyli chłopcy z ZS Ekonomicznych, a na czwartej pozycji uplasowali się uczniowie z ZS Technicznych.

 

 

GRUPA  1

 

 

GRUPA  2

 

 

GRUPA  3

 

 

GRUPA  4

 

rozgrywki w

ZSU

 

rozgrywki w

ZSU

 

 

rozgrywki w

ZSU

 

 

rozgrywki w

ZSU

 

1

ZSB-E

2

1

III LO

4

1

ZST

4

1

ZSE

4

2

LOSO

0

2

ZSP CKU

2

2

ZSU

2

2

I LO

2

 

 

 

3

II LO

0

3

IV LO

0

3

ZST-E

0

 

grupa

data

 

WYNIKI

2

20.10.10

środa

III LO - II LO

3 - 0 (22; 21;18)

3

ZST – IV LO

3 - 1 (-26; 10; 20; 19)

 

 

 

 

1

27.10.10

środa

ZSB-E - LOSO

3 - 0 (9;6;11)

4

I LO - ZSE

1 - 3 (16;23;-24;21)

2

III LO - ZSP CKU

3 - 0 (16;17;18)

 

 

 

 

4

10.11.10

środa

I LO - ZST-E

3 - 0 (23;19;23)

3

ZST - ZSU

3 - 0 (8;23;20)

 

 

 

 

2

17.11.10

środa

II LO - ZSP CKU

1 - 3 (18;-16;16;15)

4

ZSE - ZST-E

3 - 0 (17;21;24)

3

IV LO - ZSU

1 - 3 (20;-19;21;17)

 

 

 

 

I runda

finałowa

24.11.10

środa

ZST - ZSE

0 - 3 (20;16;23)

ZSB-E - III LO

1 - 3 (26;26;-22;16)

 

 

 

 

I runda

finałowa

01. 12.10

środa

III LO - ZST

3 - 0 (19;20;23)

ZSB-E - ZSE

3 - 1 (-22;15;14;20)

 

 

 

 

FINAŁ

08. 12.10

środa

III LO - ZSE

3 - 0 (18;21;23)

ZSB-E - ZST

3 - 0 (19;23;15)

 

TABELA RUNDY FINAŁOWEJ 

1

III LO

6

+8

+36

3

ZSB-E

4

+3

+31

2

ZSE

2

-2

-20

4

ZST

0

-9

-47

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Nazwa szkoły

Pkt.

MUKS

1

III Liceum Ogólnokształcące

14

2

Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych

11

3

Zespół Szkół Ekonomicznych

9

4

Zespół Szkół Technicznych

7

5

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU

6

6

Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej

5

7

I Liceum Ogólnokształcące

4

8

Zespół Szkół Usługowych

3

9

II Liceum Ogólnokształcące

2

10

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych

1

11

IV Liceum Ogólnokształcące

1

 

                                                                                                                                                                                        Koordynator Sportowy MUKS

                                                                                                                                                                                                 mgr Marek Biegański

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic