Tenis stołowy

III Liceum Ogólnokształcące i ZS Technicznych mistrzami powiatu w tenisie stołowym

Dziewczęta z III Liceum Ogólnokształcącego oraz chłopcy z Zespołu Szkół Technicznych zwyciężyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym.

W klasyfikacji dziewcząt zwycięstwo odniosły uczennice III Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zajęły tenisistki ZS Ekonomicznych. Trzecie miejsce zajęły dziewczęta ZS Budowlano-Energetycznych.

W kategorii chłopców zwycięstwo odnieśli chłopcy z ZS Technicznych. Drugie miejsce zajęli uczniowie z ZSP CKU w Przygodzicach, a na trzecim miejscu uplasowali się tenisiści ZS Transportowo-Elektrycznych. Całość wyników w linku: Tenis stolowy

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

uyu

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym

6 kwietnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Klaudia Zawadzka - ZSP Przygodzice, II miejsce zajęła - Angelika Wypyska - ZS Usługowych a na III m. uplasowała się Marzena Lisiak - ZS Ekonomicznych

W kategorii chłopców triumfował Kacper Wiśniewski - ZSP Przygodzice, II m. zajął uczeń tej samej szkoły - Damian Klimek, a na trzecim miejscu uplasował się Karol Pacyna - ZS Technicznych

 

Więcej…

 

Podwójne zwycięstwo ZSP CKU w Przygodzicach w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

Dziewczęta i chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach zwyciężają w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym.

W rozegranych Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym wystartowało 8 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice z ZSP CKU w Przygodzicach przed tenisistkami ZS Usługowych i uczennicami ZS Ekonomicznych.

W kategorii chłopców również zwyciężyli reprezentanci ZSP CKU w Przygodzicach przed uczniami ZS Transportowo-Elektrycznych i ZS Technicznych. KOMUNIKAT

 

Dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego i chłopcy z ZSP w Przygodzicach najlepsi w tenisie stołowym

W rozegranych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym zwycięstwo odniosły uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego - Venetia w Ostrowie (op. Katarzyna Gogolińska-Nadachowska) przed tenisistkami z ZS Usługowych w Ostrowie i uczennicami z ZSP w Przygodzicach. I Liceum Ogólnokształcące reprezentowały: Ewa Pabich, Daria Pabich oraz Kamila Boroch.

W kategorii chłopców trumfowali sportowcy z ZSP CKU w Przygodzicach (op. Marcin Nowicki) przed uczniami z ZS Technicznych w Ostrowie i tenisistami z ZS Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie.

W zawodach udział wzięło 9 zespołów żeńskich i 8 zespołów męskich. KOMUNIKAT

 
Więcej artykułów…
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic