Znakomici tenisiści stołowi z ZSP w Przygodzicach

Znakomicie spisali się: tenisistki i tenisiści stołowi z ZSP w Przygodzicach zwyciężając w Mistrzostwach Rejonu Południowej Wielkopolski. Tym samym oba zespoły dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do finału wojewódzkiego.

We wtorek ,  w dniu 18 listopada 2014r. w Ostrzeszowie, odbył się Finał Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Tenisie Stołowym .  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach reprezentowały dwie drużyny -  dziewcząt oraz  chłopców, ponieważ obie reprezentacje, wywalczyły sobie ten awans, zajmując  dwa pierwsze miejsca we wcześniejszych  rozgrywkach powiatowych.

Dziewczęta reprezentowały: Patrycja Krawczyk, Klaudia Zawadzka, Angelika Wolska i Aneta Chowańska , natomiast drużyna męska składała się z ubiegłorocznych finalistów Mistrzostw Wielkopolski: Łukasza Skoniecznego, Piotra Kurosińskiego, Damiana Klimka i Mateusza Wacha.

Obie reprezentacje, pod opieką Marcina Nowickiego rozegrały po trzy mecze z drużynami ze szkół ponadgimnazjalnych  z Kępna, Ostrzeszowa, Kalisza, Koźmina i Pleszewa .  Wszystkie pojedynki po długich, trzysetowych  zmaganiach udało się wygrać.

Efektem tych zwycięstw jest reprezentowanie Południowej Wielkopolski  - awans obu drużyn do finału wojewódzkiego w tenisie stołowym .

Link do zdjęć: Fotki z Rejonu

 

Zwycięski zespół dziewcząt


 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic