Uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego wicemistrzyniami Rejonu w Tenisie Stołowym

Relacja opiekunki zespołu - Kasi Gogolińskiej-Nadachowskiej (chyba się na mnie nie pogniewa...)

Nasze Gwiazdy tenisa: Daria Pabich, Ewa Pabich i Kamila Boroch znów zaliczyły bardzo udany występ zdobywając  w środę wicemistrzostwo Rejonu w tenisie stołowym! Jeśli – jak pisałam wcześniej – nie było jeszcze takiej sytuacji jak poprzednia, czyli zdobycia przez zawodniczki I LO  mistrzostwa powiatu, to tej wczorajszej nie było dwa razy bardziej!

Moja relacja z tych zawodów mogłaby być podobna do poprzedniej, dlatego oszczędzę jej moim wiernym czytelnikom (pozdrawiam!  Wystarczy wrócić do poprzedniego tekstu. Ale powiem tylko, że wczoraj znów było „gorąco”:  walecznie, ambitnie , nieustępliwie…  nerwowo… Na szczęście ręce trzęsły się tylko mnie (hym… jak ostatnio na „moich” zawodach, i to tak bardzo,  że nawet ważący 4kg. młot nie dał rady tego drżenia „wyciszyć”… Ech, ta moja wiecznie gorąca głowa…. Im wystarczyło opanowania w najtrudniejszych chwilach. To wielka sztuka, zwłaszcza przy tak precyzyjnej dyscyplinie sportu jaką jest tenis stołowy, umieć te emocje tonować. Brawo dziewczyny i za to. Warto jeszcze zaznaczyć, że Daria nie przegrała tego dnia żadnego pojedynku, tak zresztą jak ostatnio. Trzyma klasę!

Wczoraj przegrałyśmy tylko z dziewczynami z Pleszewa, z mojego rodzinnego miasta i szkoły, do której uczęszczałam… kiedyś. Serdecznie im gratuluję. Zasłużyły na to zwycięstwo.

A my… Nie zasypiamy gruszek w popiele tylko już trenujemy do następnych, przyszłorocznych indywidualnych Mistrzostw Powiatu więc emocji z pewnością mnie/nam  nie zabraknie...:)

Pełen skład naszej reprezentacji to: Daria i Ewa Pabich, Kamila Boroch oraz rezerwowe Sandra Jambroży i Ada Marczak.

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic