Doskonały występ zespołów dziewcząt i chłopców z III Liceum Ogólnokształcacego w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych w Poznaniu

Doskonale spisały się zespoły sztafetowe dziewcząt i chłopców III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wlkp. w finale Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV miejscu. Jest to najlepszy występ zespołów z powiatu ostrowskiego w ostatnich kilkunastu latach. Zespoły sztafetowe składają się z 10-ciu uczestników i miały do przebiegnięcia dystans 10x1000 m. Finał Wojewódzki, który odbył się w Poznaniu, poprzedzony był eliminacjami powiatowymi, z których tylko zwycięzcy awansowali do zawodów finałowych. Tak więc w Poznaniu wystartowało ponad 50 zespołów sztafetowych (26 zespołów dziewcząt i 27 zespołów chłopców). Opiekunami zespołów z III Liceum Ogólnokształcącego są: Grażyna Cieśla i Tomasz Wasielak. Oto składy zespołów:

Dziewczęta: Katarzyna Gulcz, Paulina Zwierz, Weronika Kowal, Laurencja Mioduszewska, Martyna Góral, Beata Majk, Anna Matyba, Małgorzata Knuła, Paula Peszko, Katarzyna Walotka, Katarzyna Cierpka, Joanna Filipiak

Chłopcy: Artur Sikora, Sebastian Chłopek, Dawid Sobczak, Dawid Tomczak, Jakub Wietrzykowski, Michał Talaga, Kacper Majerz, Jacek Lorenc, Jordan Kaczmarek, Jakub Jóźwiak, Jakub Krawczyk, Tobiasz Misterski, Bartosz Krawczyński