Piłkarze ręczni z ZS Transportowo-Elektrycznych wicemistrzami Wielkopolski

Bardzo dobrze spisali się piłkarze ręczni z ZS Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie w Finale Wojewódzkim Licealiady zajmując II miejsce. Podopieczni Rafała Stempniaka najpierw zwyciężyli w rozgrywkach powiatowych, następnie rejonowych skąd uzyskali awans do finału wojewódzkiego. W finale, który odbył się w Wągrowcu wystartowało 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Piłkarze ręczni z Ostrowa bez problemów odnieśli 3 zwycięstwa w grupie i awansowali do półfinału, gdzie spotkali się z LO Wolsztyn zwyciężając 26-11. Mecz finałowy, w którym zmierzyli się z ZSP 1 z Wągrowca miał niezwykle zacięty charakter i zakończył się w regulaminowym czasie remisem 15-15. Dopiero w rzutach karnych lepsi okazali się chłopcy z Wągrowca zwyciężając 5-3. Warto dodać, iż MVP całego turnieju został wybrany ostrowianin - Ksawery Gajek. Dwa najlepsze zespoły wywalczyły awans do finału ogólnopolskiego Licealiady. Kolejność pierwszej "czwórki". Komunikat z zawodów: Komunikat