Dziesięć medali ostrowskich młodzików w Halowym Wielomeczu rozegranym 19 listopada w Kaliszu

Znakomicie spisali się ostrowscy młodzi lekkoatleci, którzy wywalczyli aż 10 medali w rozegranym w Kaliszu Halowym Wielomeczu Lekkoatletycznym. Roksana Podlewska zwyciężyła w biegu na 60 m. - 7,83 s. oraz w skoku w dal - 5,12 m., Olga Michalska zwyciężyła w biegu na 600 m. - 1.51,53 s. oraz zajęła II miejsce w skoku wzwyz - 1,43 m., Julia Dutkiewicz zwyciężyła w skoku wzwyz - 1,43 m. i zajęła III miejsce w biegu na 60 m. - 8.43 s. Dawid Górski zwyciężył w biegu na 60 m. - 7,27 s. oraz zajął II miejsce w skoku w dal - 5,79 m. Artur Sikora zwyciężył w biegu na 2000 m. - 6.45,50 s.. Ponadto dziwczęta w składzie: Agata Michalska, Olga Michalska, Karolina Mały i Weronika Kowal zwyciężyły w sztafecie 4x200 m. a Wernika Kowal przez niesportowe zachowanie jednej z uczestniczek nie zdobyła medalu w biegu na 300 m.

  Komunikat Halowego Wielomeczu Gimnazjalistów    
             
60pł dziewcząt          
1 ALEKSANDRA BOROWSKA 95 ŻERKÓW 9.62  
2 MARTYNA DĄBROWSKA 95 ŚRODA WLKP 9.89  
3 PATRYCJA GRZELAK 95 ŻERKÓW 9.91  
4 KAROLINA MAŁY 95 OSTRÓW WLKP 10.34  
5 MARTA OLEJNICZAK 96 KALISZ 10.88  
6 MARTYNA KAŹMIERCZAK 97 KALISZ 11.87  
7 NATALIA ROBAK 97 ŚRODA WLKP 12.24  
8 TATIANA FIEDEROWICZ 95 KALISZ 11.98  
             
60m dziewcząt          
1 ROKSANA PODLEWSKA 96 OSTRÓW WLKP 7.83  
2 DOMINIKA BOCIAN 95 ŻERKÓW 8.35  
3 JULIA DUTKIEWICZ 98 OSTRÓW WLKP 8.43  
4 ANNA SZULC 96 ŚRODA WLKP 8.48  
6 MARTA PRZYŁĘCKA 96 KALISZ 8.60  
7 DOMINIKA WAWRZYNIAK 95 KALISZ 8.68  
8 JOANNA DRZEWIECKA 96 ŻERKÓW 8.70  
9 AGATA JANISZEWSKA 96 KALISZ 8.49  
             
60m chłopców          
1 DAWID GÓRSKI 95 OSTRÓW WLKP 7.27  
2 WOJCIECH KACZOR 97 ŚRODA WLKP 7.36  
3 BŁAŻEJ  WIELIŃSKI 95 ŻERKÓW 7.41  
4 MARCIN KANIEWSKI 95 KALISZ 7.46  
5 DAWID KORNACKI 95 KALISZ 7.67  
6 MAREK SZALCZYK 95 ŻERKÓW 7.69  
7 MATEUSZ KOWALCZYK 97 OSTRÓW WLKP 8.61  
             
300m dziewcząt          
1 KLAUDIA ŚWIETLIK 96 ŚRODA WLKP 48.88  
2 ALICJA BOROWSKA 95 ŻERKÓW 50.05  
3 NATASZA KRAJEWSKA 96 ŚRODA WLKP 50.11  
4 WERONIKA KOWAL 97 OSTRÓW WLKP 50.15  
5 KLAUDIA BIŚ 95 KALISZ 53.19  
6 OLIWIA MARCINIAK 95 KALISZ 58.51  
7 JUSTYNA RANIŚ 95 KALISZ 55.66  
  KAROLINA KONIECZKA 96 ŻERKÓW dq  
             
300m chłopców          
1 ADAM MAJUSIAK 95 ŻERKÓW 42.64  
2 TOMASZ LIPIECKI 95 ŚRODA WLKP 42.90  
3 PRZEMYSŁAW WOJCIESZAK 95 KALISZ 43.56  
4 MACIEJ PALICKI 96 ŚRODA WLKP 44.04  
5 DAWID WIŚNIEWSKI 97 ŻERKÓW 44.72  
6 MICHAŁ WALCZYŃSKI 95 KALISZ 45.71  
7 FILIP CZERNIEJEWSKI 97 OSTRÓW WLKP 50.51  
8 KONRAD SIKORA 97 OSTRÓW WLKP 54.87  
9 WIKTOR SZYMAŃSKI 95 KALISZ 46.82  
             
600m dziewcząt          
1 OLGA MICHALSKA 97 OSTRÓW WLKP 1.51.33  
2 PATRYCJA LIWIAK 96 ŻERKÓW 1.51.54  
3 WERONIKA HYPKA 96 ŚRODA WLKP 1.55.36  
4 MARTYNA ZIELIŃSKA 98 ŚRODA WLKP 1.56.44  
5 ANNA BEDNAREK 95 KALISZ 1.56.52  
6 IZABELA KROT 97 KALISZ 1.58.20  
7 KINGA LUDWICZAK 96 ŻERKÓW 1.58.65  
8 AGATA MICHALSKA 98 OSTRÓW WLKP 2.02.03  
9 MAJA KUBIACZYK 97 KALISZ 1.57.34  
             
1000m chłopców          
1 PATRYK BZOWY 95 ŻERKÓW 3.04.54  
  MATEUSZ MUSIAŁOWSKI 95 ŻERKÓW 3.08.03  
3 MATEUSZ ZIMOWSKI 97 ŚRODA WLKP 3.08.70  
4 MICHAŁ WALKOWIAK 97 ŚRODA WLKP 3.14.60  
5 MIKOŁAJ RODZOCH 95 KALISZ 3.16.83  
6 ADAM  WAJGELT 95 KALISZ 3.20.63  
7 SEBASTIAN GÓRSKI 96 POZNAŃ 3.45.44  
8 KACPER RÓŻAŃSKI 95 KALISZ 3.20.82  
             
1000m dziewcząt          
1 NIKOL PŁOSZAJ 96 ŚRODA WLKP 3.23.95  
2 SYLWIA MARCZAK 95 ŻERKÓW 3.32.21  
3 OLIWIA DYONIZY 97 KALISZ 3.36.19  
4 ANGELA SKONIECZNA 96 KALISZ 3.44.23  
6 JAGODA RZUN 95 ŚRODA WLKP 3.46.52  
7 ROKSANA TOMCZAK 96 ŻERKÓW 3.46.73  
8 EWA PABICH 98 OSTRÓW WLKP 4.14.48  
9 AGNIESZKA KLIBER 95 KALISZ 3.53.91  
             
2000m chłopców          
1 ARTUR SIKORA 95 OSTRÓW WLKP 6.45.50  
2 PATRYK KUBIAK 95 KALISZ 6.49.89  
3 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 95 ŚRODA WLKP 6.55.40  
4 PIOTR SZOSTAK 96 KALISZ 7.07.84  
5 DAWID KOMINEK 95 ŚRODA WLKP 7.31.92  
6 KRZYSZTOF KRUPA 95 ŻERKÓW 7.45.24  
7 PATRYK TOMASZEWSKI 95 KALISZ 7.17.90  
             
W dal dziewcząt          
1 ROKSANA PODLEWSKA 96 OSTRÓW WLKP 5.12  
2 JOLANTA DRZEWIECKA 96 ŻERKÓW 4.99  
3 ALEKSANDRA BOROWSKA 95 ŻERKÓW 4.87  
4 KAROLINA ORŁOWSKA 96 ŚRODA WLKP 4.86  
5 KAROLINA OKRASA 95 KALISZ 4.35  
6 WERONIKA KOWAL 97 OSTRÓW WLKP 4.27  
7 WERONIKA CICHOCKA 96 ŚRODA WLKP 4.24  
8 MARIKA NAGŁA 96 POZNAŃ 4.03  
9 SONIA STAWOWSKA 97 KALISZ 4.14  
             
W dal chłopców          
1 TOMASZ KUDERCZAK 95 ŚRODA WLKP 6.14  
2 DAWID GÓRSKI 95 OSTRÓW WLKP 5.79  
3 KRZYSZTOF JURKOWSKI 95 KALISZ 5.57  
4 JAROSŁAW GUSZCZAK 96 ŚRODA WLKP 5.37  
5 KAROL GAUZA 95 ŻERKÓW 5.19  
6 SZYMON NOWAK 95 ŻERKÓW 5.18  
             
Wzwyż dziewcząt          
1 JULIA DUTKIEWICZ 98 OSTRÓW WLKP 143  
2 OLGA MICHALSKA 97 OSTRÓW WLKP 143  
3 ZUZANNA KUBIAK 98 ŚRODA WLKP 143  
4 PAULINA SURMIAK 95 KALISZ 140  
5 PATRYCJA GRZELAK 96 ŻERKÓW 135  
6 KAROLINA OLEJNICZAK 95 KALISZ 130  
7 MAGDALENA PIĄTKOWSKA 97 ŚRODA WLKP 130  
8 WERONIKA BARANOWSKA 97 POZNAŃ 120  
9 DOMINIKA BOCIAN 95 ŻERKÓW 115  
10 ANNA NOWICKA 98 OSTRÓW WLKP 110 pk
11 NINA BARANKIEWICZ 95 KALISZ 125 pk
  KAROLINA KOWALKOWSKA 96 POZNAŃ 0  
             
Wzwyż chłopców          
1 WOJCIECH KACZOR 97 ŚRODA WLKP 163  
2 MATEUSZ BŁASZCZAK 95 ŻERKÓW 160  
3 BARTEK WIŚNIEWSKI 96 KALISZ 160  
4 MATEUSZ ZIMOWSKI 97 ŚRODA WLKP 160  
5 DAWID OWCZARSKI 95 KALISZ 154  
6 REMIGIUSZ HOFMAŃSKI 95 ŻERKÓW 145  
7 ADRIAN RYBAK 96 KALISZ 148  
             
Sztafeta dziewcząt4x200m          
1       OSTRÓW WLKP 2.06.40  
2       ŚRODA WLKP 2.07.62  
3       KALISZ 2.08.68  
4       ŻERKÓW 2.09.34  
             
Sztafeta chłopców 4x200m          
1       ŚRODA WLKP 1.52.31  
2       ŻERKÓW 1.53.02  
3       KALISZ 1.58.20  
4       OSTRÓW WLKP 2.05.91  
             
             
CHÓD 1KM DZIEWCZAT          
1 MARTA BIŃCZYK 95 KALISZ 5.07.46  
2 KRYSTYNA ZIELIŃSKA 95 ŻERKÓW 5.08.92  
3 ANNA LEHMAN 95 ŚRODA WLKP 5.10.46  
4 KATARZYNA PRUSS 96 KALISZ 5.15.35  
5 MARIETTA PANKOWSKA 97 ŚRODA WLKP 5.24.00  
6 PATRYCJA KOWAŃDY 95 ŻERKÓW 6.02.85  
7 Adrianna LEHMAN 96 POZNAŃ 6.04.41  
             
Chód 1km chłopców          
1 SZYMON ZIELIŃSKI 96 ŚRODA WLKP 4.31.02  
2 MATEUSZ WAŁĘSIAK 96 ŚRODA WLKP 5.16.42  
3 SZYMON NOWAK 95 ŻERKÓW 5.17.52  
4 DAWID MAJEROWICZ 95 KALISZ 5.39.95  
5 KRYSTIAN KUJAWA 95 ŻERKÓW 5.58.41  
6 PRZEMYSŁAW WOJTYŚ 96 POZNAŃ 5.58.41  
7 MATEUSZ SPUŻAK 96 KALISZ 6.12.59  
             
60pł chłopców          
1 TOMASZ PASTERCZYK 95 ŚRODA WLKP 9.35  
2 SLAWOMIR ANTONIEWICZ 95 ŚRODA WLKP 9.61  
3 PATRYK GÓRA 95 KALISZ 10.01  
4 BARTEK WIŚNIEWSKI 96 KALISZ 10.10  
5 GRZEGORZ GRZESKOWIAK 96 ŻERKÓW 10.36  
6 REMIGIUSZ HOFMAŃSKI 95 ŻERKÓW 10.97  
7 MARCIN SENK 96 ŚRODA WLKP 9.91  
 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic