Artur Sikora awansował do Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych - OOM w Bydgoszczy

Bardzo dobrze spisał się zawodnik ostrowskiej Stali - Artur Sikora awansując do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych. Podczas Mistrzostw Makroregionu (Wielkopolska i woj. zachodniopomorskie) Artur zajął X miejsce w biegu na 5 km w kategorii juniora młodszego. Awans wywalczyła najlepsza dwunastka zawodników na tym dystansie. Udział w Mistrzostwach Polski jest jak dotąd najwiekszym sukcesem tego młodego zawodnika.

W zawodach tych dobrze spisała się Julia Dutkiewicz zajmując VI m. w biegu na 1000 m. w kategorii "dzieci". Na tym samym dystansie i w tej samej kategorii wiekowej XIII m. wsród chłopców zajął Karol Smółka. W imprezie tej zadebiutowała Weronika Kowal zajmując XXXV m. w biegu na 1,5 km. w kategorii młodziczek. Warto dodać, iż w zawodach wzięło udział około 400 zawodniczek i zawodników tj. około 50-70 uczestników w kazdym rozegranym biegu.