Najlepsi Sportowcy u Pana Prezydenta Ostrowa Wlkp.

Wspólne zdjęcie z Panią Prezydent - Beatą Podsadną i Panem Prezydentem - Jarosławem Urbaniakiem

W sali kolumnowej ostrowskiego ratusza prezydent Jarosław Urbaniak wręczył nagrody najlepszym zawodnikom, trenerom i działaczom, którzy w 2010 r. przyczynili się do promocji Ostrowa Wielkopolskiego. W spotkaniu uczestniczyła tradycyjnie reprezentacja KS Stal w Ostrowie Wlkp. z panią prezes Izabelą Kaczmarek na czele. Wśród nagrodzonych znaleźli się zawodnicy: Ewa Rosiak, Roksana Podlewska oraz Roksana Pabich. Jak juz powszechnie wiadomo - Ewa Rosiak w ubiegłym roku wywalczyła brazowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku w dal. Zdobyła ponadto wiele medali w Mistrzostwach Makroregionu, Województwa, Rejonu i powiatu ostrowskiego. Roksana Podlewska świetnie spisała się w eliminacjach oraz finale ogólnopolskim imprezy Samsung Cup uzyskując w biegu na 100 m. świetny wynik - 12,71 s. Roksana Pabich jest płotkarką (pierwszą w Stali od kilkunastu lat) która wywalczyła medal na Mistrzostwach Województwa, a ponadto zajęła II miejsce w Ogólnopolskich zawodach klasyfikacyjnych w Lesznie.

Ponadto wyróżnieni zostali - za aktywną pracę w Radzie Sportu - prezes klubu - Izabela Kaczmarek oraz kierownik sekcji la - Tomasz Stodolski. Nagrodę z rąk prezydenta otrzymał również trener Stali - Marek Walczak