Mistrzostwa Ostrowa w Czwórboju

W środę 27 kwietnia na stadionie Stali w Ostrowie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Ostrowa w Czwórboju dziewcząt i chłopców. Organizatorem imprezy był ostrowski Szkolny Związek Sportowy. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5 - 1090 p. przed SP nr 11 - 1067 p. oraz SP nr 9 - 825 p. W kategorii chłopców tryumfowali również uczniowie SP nr 5 - 830 p. przed SP nr 11 - 788 p. opraz SP Edukator - 760 p. Do finału powiatowego awans uzyskały po dwa pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców.

Indywidualnie najlepszą zawodniczką zawodów została Julia Dutkiewicz - SP 11 Ostrów - 388 p. Na drugim miejscu uplasowała się Agata Michalska SP 5 Ostrów - 304 p. Trzecie miejsce zajęła Gabriela Kuroszczyk SP S. Salezjanek - 231 p. Wśród chłopców zwyciężył Patryk Kowalewski - SP 11 Ostrów - 207 p. Na drugiej pozycji uplasował się Michał Jankowski SP 5 Ostrów - 203 p. trzecia pozycję zajął - Marcin Kryjom SP 13 - 197 p. Szczegółowe wyniki znajdują się pod linkiem: czwórbój