Roksana Podlewska - brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal

Roksana Podlewska zdobyła brązowy medal w skoku w dal podczas, rozgrywanych w Spale, Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Zawodniczka ostrowskiej Stali w bieżącym sezonie halowym legitymowała się rezultatem - 5,43 m., co było czwartym wynikiem w kraju, w tej kategorii wiekowej. Prawdziwego mistrza jednak poznaje się po tym - jak skuteczny jest w imprezach docelowych. Roksana pobiła swój halowy rekord życiowy i z rezultatem 5,55 m. uplasowała się na trzeciej pozycji. Zwyciężyła Adrianna Szóstak z poznańskiej Olimpii - 5,71 m. Drugie miejsce zajęła Natalia Chacińska z Siedlec - 5,62 m. Na miejscach IV i V uplasowały się zawodniczki OKLA Ostrołęka: Katarzyna Gwiazda - 5,53 m. i Magdalena Żebrowska - 5,50 m. Filmik z zawodów pod linkiem: Skok w dal