Mityng w Sieradzu dla dziewcząt i chłopaka ze Stali

Znakomicie spisali się skoczkowie w dal ostrowskiej Stali podczas ogólnopolskiego mityngu w Sieradzu. Ewa Rosiak zajęła I miejsce z dobrym wynikiem 5,75 m. Na drugiej pozycji uplasowała się Roksana Podlewska - 5,55 m., a na czwartym miejscu zawody ukończyła Julia Dutkiewicz - 4,94 m. Warto dodać, iż zaprzyjaźniona z naszym klubem - Adrianna Wange - UKS 12 Kalisz zajęła III miejsce z wynikiem 5,18 m. W kategorii chłopców II miejsce zajął Dawid Górski z rezultatem - 5,78 m. Julia Dutkiewicz wystartowała również w eliminacjach biegu na 100 m. zajmując trzecią pozycję premiowaną awansem do biegu finalowego. W finale jednak nie wystartowała ze względu na kolizję terminów ze skokiem w dal.

Impreza została przygotowana perfekcyjnie.  Najlepsi zawodnicy - w każdej konkurencji - zostali uhonorowani medalami i upominkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, napoje oraz ...kiełbaskę z grilla.   Warto dodać, iż opiekun ekipy ostrowskiej otrzymał również upominek przyznany dla trenera, którego zawodnicy osiągnęli najlepsze wyniki. Zdjęcia z mityng w galerii joomla oraz w zakładce "więcej"