Finał Powiatu w Czwórboju dziewcząt i chłopców

We wtorek 15 maja na stadionie KS Stal w Ostrowie Wlkp. odbył się Finał Powiatowy w Czwórboju Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem imprezy był Ostrowski Szkolny Związek Sportowy.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice SP 5 w Ostrowie Wlkp. - 1212 p. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z SP Raszków - 1098 p., a na trzecim miejscu ukończyły zawody dziewczęta z SP Odolanów - 924 p.

W kategorii chłopców zwycięstwo odnieśli uczniowie SP w Raszkowie - 1061 p. przed zawodnikami z Nowych Skalmierzyc - 921 p. oraz chłopcami z SP 5 Ostrów Wlkp. - 882 p.

Najlepszą zawodniczką zawodów była Katarzyna Ciesiółka - SP Sobótka - 297 p. Tuż za nią z 293 p. uplasowała się Natalia Benedykcińska - SP 5 Ostrów. Trzecie miejsce zajęła Patrycja Grzyb - SP Raszków - 275 p.

W kategorii chłopców najlepszym zawodnikiem okazał się  Arkadiusz Ciszak - SP Gorzyce Wielkie - 301 p. Na drugiej pozycji uplasował się Mikołaj Grabski - SP Raszków - 252 p., a na trzecim miejscu uplasował się Piotr Kwiatkowski - SP Edukator - 248 p.

Wyniki zawodów w linkach: Komunikat - dziewczęta Komunikat - chłopcy