FINAŁ REJONU WIELKOPOLSKI POŁUDNIOWEJ W CZWÓRBOJU CHŁOPCÓW

14 marca na stadionie ostrowskiej Stali odbył się Finał Rejonu Południowej Wielkopolski w Czwórboju Chłopców. W zawodach wystartowało 11 zespołów wyłonionych z mistrzostw powiatów. Zwycięstwo odnieśli uczniowie z SP 8 w Krotoszynie - 1265 p. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z SP 16 Kalisz - 1107 p. Trzecie miejsce zajęli uczniowie SP 7 w Ostrowie Wlkp. - 1101 p., a na czwartej pozycji uplasowali się lekkoatleci z SP 5 w ostrowie Wlkp. - 1098 p.

W klasyfikacji indywidualnej  zwyciężył Emanuel Kuś - SP 8 Krotoszyn zdobywając 390 p. Warto dodać, iż ten uczeń w biegu na 60 m. uzyskał czas - 7,36 s. a w skoku w dal - 5,47 m. Na drugiej pozycji uplasował się Piotr Sępołowicz - SP 7 Ostrów - 294 p., a na trzecim miejscu ukończył zawody - Dawid Płokarz - SP 5 Ostrów - 257 p. Obok zamieszczam KOMUNIKAT