FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH EDYCJI 2012-2013 r. NATALIA BENEDYKCIŃSKA I ARTUR NADACHOWSKI NAJLEPSZYMI UCZESTNIKAMI.

Natalia Benedykcińska i Artur Nadachowski - najlepsi uczestnicy CZWARTKÓW

Zakończyła się dwunasta edycja CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH. Odbyła się w dwóch sesjach: jesiennej - trzy imprezy i wiosennej - trzy imprezy. W zawodach wystartowało ponad 250 dziewcząt i chłopców z miasta i powiatu ostrowskiego oraz silna ekipa z Rawicza. W niektórych kategoriach wiekowych do samego końca trwała zacięta rywalizacja i dopiero finałowe zawody, które odbyły się 17 maja 2013 r. wyłoniły ostatecznie zwycięzców i medalistów. Najlepszymi uczestnikami całej edycji imprezy zostali: Natalia Benedykcińska - SP 5 w Ostrowie Wlkp., która zgromadziła 1232 p. oraz Artur Nadachowski - SP 7 Ostrów Wlkp., który zdobył 1016 p. Obok znajduje się Komunikat a w galerii joomla - zdjęcia

Natalia Benedykcińska uzyskiwała znakomite rezultaty w biegu na 60 m. i w skoku w dal. Jej rekordowymi rezultatami podczas tej imprezy były: bieg na 60 m. - 8,12 s. oraz skok w dal - 4,86 m.  Artur Nadachowski przebiegł dystans 60 m. w czasie 8,01 s oraz skoczył wzwyż 1,42 m.

W kategorii dziewcząt najstarszych zwyciężyła Natalia Benedykcińska - 1232 p. Drugie miejsce zajęła Gabrysia Bendkowska - SP 5 Ostrów - 776 p. a na trzecim miejscu uplasowała się Patrycja Włodarczyk -  SP 5 Ostrów - 664 p.

W kategorii klas piątych zwyciężyła Weronika Hipp - SP 5 Ostrów - 923 p. Na drugiej pozycji uplasowała się Laura Mazur - SP 11 Ostrów - 885 p., a trzecie miejsce zajęła Rozalia Kowal - SP Masanów - 759 p.

W kategorii dziewcząt najmłodszych zwycięstwo odniosła Zuzia Urban - SP 6 Ostrów - 1049 p. Drugie miejsce zajęła Vanessa Miszkiewicz z Kadeta Rawicz - 1037 p, a na trzeciej pozycji uplasowała się Julia Pastok - SP 5 Ostrów - 826 p.

W grupie chłopców najstarszych triumfował Artur Nadachowski - SP 7 Ostrów - 1016 p. Drugie miejsce zajął Mateusz Skrzypek z Kadeta Rawicz - 951 p., a na trzecim miejscu ukonczył zmagania - Dawid Płokarz - SP 5 Ostrów - 854 p.

W kategorii chłopców klas piątych zwycięstwo odniósł Maciej Sokołowski - SP Edukator Ostrów - 972 p. Na drugim miejscu uplasował się Szymon Biały - SP Przygodzice - 7,19 p., a na trzecim miejscu rywalizację zakończył - Patryk Jancik - SP Ołobok - 715 p.

W grupie chłopców najmłodszych najlepszym okazał się Piotr Woźniczak - SP Rososzyca gromadząc 665 p. Na drugiej pozycji uplasował się Damian Drozdowski - SP Sióstr Salezjanek - 562 p., a na trzecim miejscu zawody ukończył Adam Chatian - SP 5 Ostrów - 514 p.