Dwa rekordy życiowe Artura Sikory w Mistrzostwach Polski Juniorów

Najlepszy długodystansowiec ostrowskiej Stali - Artur Sikora - startował w Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu. W ciągu dwóch dni wziął udział w biegach na 3000 m. z przeszkodami i 5000 m. (płaskie). W biegu przeszkodowym zajął XIV miejsce z wynikiem 9.58,56 s., a na dystansie pięciu kilometrów uplasował się na XVI m. z rezultatem 16.00,18 s. Na obu tych dystansach poprawił rekordy życiowe - w biegu przeszkodowym o ponad 6 sekund, a w biegu na 5000 m. niemal o pół minuty. Na obu tych dystansach "zapunktował" w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży. W Mistrzostwach Polski Juniorów punktowanych jest 16 miejsc - Artur zdobył 4 punkty (2+2).