JULKA DUTKIEWICZ I ANIA ANDRZEJEWICZ prowadzą BLOGA!!! Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem...

Z największą przyjemnością informuję, iż dwie zawodniczki ostrowskiej Stali - Julka Dutkiewicz i Ania Andrzejewicz  (moje zawodniczki) zaczęły pisać bloga poświęconego zdrowemu i aktywnemu trybowi życia oraz racjonalnemu odżywianiu. Miałem przyjemność zapoznać się z pierwszymi efektami ich pracy i jestem ...pod wrażeniem. Dowiedziałem się między innymi jak przygotować dietetyczne ciasteczka i jakim przyjacielem może był ...WAŁEK. Warto dodać, iż dziewczyny wykonują doskonałe zdjęcia, z których pierwsza partia został już zaprezentowana, a widziałem już kolejne (zaręczam - doskonałe).

TRENER KS STAL - MAREK WALCZAK

LINK do BLOGA: BLOG DZIEWCZYN

FACEBOOK:  Facebook

INSTAGRAM: instagram

Poniżej prezentuję główne założenia i cele prowadzonego bloga.

 

Dzięki tej stronie dziewczęta będą chciały zachęcać wszystkich bez względu na wiek czy predyspozycje do zmian w swoim życiu. Obie są młode, lecz chcą pokazać zarówno swoim rówieśnikom oraz osobom starszym, jak w łatwy i przyjemny sposób można zmienić swoje negatywne nawyki. Dla przykładu wiele osób w dzisiejszych czasach przesiaduje godzinami przed komputerem, zamiast spędzić ten czas aktywnie.

Chcą za pomocą bloga pokazać jak ogromny wpływ na koncentrację, wyniki w nauce czy chociażby siłę i chęć do pracy ma zdrowy i racjonalny tryb życia. Poprzez wysiłek organizm wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia, które odpowiadają za pozytywny nastrój i ogólne zadowolenie.

Głównym celem jest przekazywanie doświadczenia, jakie zdobyły na przełomie kilku lat od kiedy ich główną pasją stał się sport i nie wyobrażają sobie dnia bez treningu, czy też spędzaniu aktywnie wolnego czasu. Warto również zwrócić uwagę na to co znajduje się na naszych talerzach. Niestety, przede wszystkim młodzież nie zdaje sobie sprawy, jak ważny wpływ na zdrowie mają owoce i warzywa, a nie popularne w dzisiejszych czasach  ”Fast food’y”, które oprócz zbędnej tkanki tłuszczowej nie wprowadzają do naszego organizmu potrzebnych nam substancji odżywczych. Ich priorytetem jest dotarcie do jak największego grona odbiorców, którym chcą przekazać, że zdrowy tryb życia to nie przymus i katorga, a wiele przyjemności i korzyści dla naszego organizmu.

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic