Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Ostrowa w Wieloboju

Na początku października w Ostrowie odbyły się "I Otwarte Mistrzostwa Ostrowa w Siedmioboju" kobiet i mężczyzn. Dobór i sposób wykonywania konkurencji nie stanowił kanonu klasycznego wieloboju, lecz został wybrany przez organizatorów. Dziewczęta startowały w biegach na 100 m. p. płotki, 200 m., 400 m., skoku wzwyż, skoku w dal, rzucie oszczepem i pchnięciu kulą. Mężczyźni uczestniczyli w biegach na 110 m. p. płotki, 200 m., 800 m., skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie oszczepem i pchnięciu kulą. W zawodach oprócz zawodników Stali uczestniczyli goście z Kalisza i Konina. W klasyfikacji generalnej dziewcząt zwyciężyła Weronika Kowal - 481 p. przed Karoliną Wawrzyniak - 430 p oraz Natalią Benedykcińską - 406 p. Wśród mężczyzn zwycięstwo odniósł Maciej Antkowiak z Konin Pro - 492 p. Drugie miejsce zajął Przemysław Szmaja - UKS 12 Kalisz - 460 p., a na trzecim miejscu uplasował się Mirosław Antkowiak - KB Aktywni Konin  - 448 p. Link do komunikatu: KOMUNIKAT