Czwartki Lekkoatletyczne - 11 maja rozpoczynamy "wiosenną" rundę

Już 11 maja o godz 15,30 na stadionie KS Stal rozpoczynamy "wiosenną" rundę Czwartków lekkoatletycznych. Szczegółowy regulamin znajduje się w poprzednim artykule. Po rundzie "jesiennej"  klasyfikacja przedstawia się następująco:

W grupie najstarszych dziewcząt po trzech rundach prowadzi Zuzanna Garbatowska - SP Kobierno, która zgromadziła 735 p. Na drugim miejscu znajduje się Nadia Błaszczyk z SP 13 w Ostrowie - 627 p. Trzecią pozycję zajmuje Natalia Janus z tej samej szkoły 542 p.

W grupie klas piątych najlepszą zawodniczką jest Dagmara Adamcio - SP Sióstr, Salezj. - 768 p. Drugie miejsce zajmuje Emilia Twardowska - SP 4 Ostrów - 698 p, a tuż za nią na trzecim miejscu plasuje się Inga Kanicka - 693 p.

Największa rywalizacja ma miejsce w grupie dziewcząt najmłodszych, gdzie przynajmniej 5 zawodniczek ma ogromne szanse medalowe. Dość zdecydowanie przewodzi tej stawce Olga Szlachta - SP Gorzyce Wielkie - 665 p. Drugie miejsce zajmuje Iga Warakomska - Kadet Rawicz - 553 p. Trzecie miejsce jest udziałem Oli Koniarek - SP Tarchały Wielkie - 530 p., a tuż za nią znajduje się Amelia Grzegorowska - SP 6 Ostrów - 528 p. Czołową "piątkę" uzupełnia Nikola Benedykcińska - SP 5 Ostrów - 510 p.

W grupie najstarszych chłopców absolutnym liderem jest Jakub Robotnikowski - SP Ołobok, który zgromadził 739 p. Drugie miejsce zajmuje Wojciech Szymoniak - SP 13 Ostrów - 529 p., a na trzecim miejscu plasuje się Dominik Gąsiorek - SP Kobierno - 378 p.

W kategorii klas piątych prowadzi Nikodem Walczak - SP Ołobok - 542 p., który minimalnie wyprzedza Jakuba Dyka z Kadeta Rawicz - 520 p. Na trzeciej pozycji plasuje się Joshua Ashaolu - SP 5 Ostrów - 441 p.

W grupie chłopców najmłodszych liderem jest Jan Namysł - SP 5 Ostrów - 534 p. Drugie miejsce zajmuje Kamil Lemiesz - SP Ołobok - 451 p, a na trzeciej pozycji plasuje się Igor Wolicki - SP 5 Ostrów.

Wymieniłem czołowe zawodniczki i czołowych zawodników dotychczasowych zmagań, ale lista utalentowanych dzieci - startujących w Czwartkach - jest znacznie dłuższa. Z doświadczenia wiem, iż w tym wieku często dzieci w ciągu zaledwie kilku miesięcy znacznie poprawiają swoje rekordy życiowe i ci którzy teraz znajdują się na dalszych pozycjach - wiosną mogą być liderami. Warto jednak dopomóc sobie i zapisać się na treningi w sekcji lekkiej atletyki KS Stal. Zajęcia odbywają się codziennie od godz. 15,30 w hali lub na stadionie.

KLASYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA - KLASYFIKACJA

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic