Bartosz Losy z minimum na Mistrzostwa Polski

Bartosz Losy z minimum na Mistrzostwa Polski! Dołączył tym samym do grona zawodników, którzy będą reprezentować barwy Stali na najbardziej prestiżowych zawodach lekkoatletycznych w kraju.
W minioną niedzielę 4 czerwca na mitingu w Łodzi Bartek po bardzo dobrym biegu poprawił życiówkę na 400 m. p. pł. o ponad 1 sekundę i pierwszy raz w życiu przebiegł ten dystans poniżej 1 minuty (czas 59,56). Wynik ten zapewnił mu drugie miejsce w zawodach i srebrny medal.
Dobrze spisali się również nasi inni 400- metrowcy, którzy regularnie w tym sezonie biją swoje rekordy życiowe: Ola Losy – 61,19 PB, Michał Kalina – 53,23 PB, Szymon Biały 53,72 PB, Przemek Rychter 54,23 PB, Robert Kulesza 55,09 PB.
Najlepszy swój wynik w tym roku na 100 m. uzyskała Olga Kalina której zabrakło do rekordu życiowego zaledwie 2 setnych sekundy (w finale 13,10, w eliminacjach 13,34)
Pechowy okazał się start w Łodzi dla naszych sprinterów, którzy zmagali się nie tylko z przeciwnym wiatrem ale również ulewnymi opadami deszczu, co uniemożliwiło uzyskanie przez nich dobrych rezultatów. Ostatecznie Jakub Grycman pobiegł 11,55, Michał Tuczyński 11,57 a Patryk Wykrota 11,68.
Do udanych startu nie może zaliczyć Julka Grzegorowska, która także z powodu kiepskich warunków i opóźnienia startu o ponad godzinę skoczyła w dal zaledwie 5,06 m.
Szansa na rehabilitację już w najbliższy weekend podczas Mistrzostw Wielkopolski juniorów i juniorów młodszych w Poznaniu

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic