Julka Dutkiewicz twarzą ostatniej książki Dawida Piatkowskiego "Obsesja Doskonałości"

Miło nam poinformować, iż nasi zawodnicy promują miasto i klub  nie tylko przez swoje wyniki sportowe, ale również swoja działalność publicystyczną i wizerunkową. Właśnie ukazała się w sprzedaży internetowej kolejna książka Dawida Piątkowskiego "Obsesja Doskonałości" w której jedna z postaci przedstawianych jest Julka Dutkiewicz

Poniżej zamieszczam tekst opublikowany ma stronie infostrow.pl

Zdjecia do tej książki autorstwa Dawida Piątkowskiego: Obsesja Doskonałości

Warto dodać jeszcze, iż książka zawiera ponad 600 stron i oprócz prezentowanych niżej walorów przedstawia opisy i fotografie wielu ćwiczeń motorycznych, które można stosować we współczesnym sporcie wyczynowym"

"Julia Dutkiewicz jest utalentowaną lekkoatletką ostrowskiej Stali i rekordzistką Ostrowa Wielkopolskiego w skoku wzwyż.

Pierwsza książka Dawida Piątkowskiego była hitem, dzisiaj tj 10 września rusza sprzedaż kolejnej części.
Obsesja Doskonałości to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu sportowców, ich rodziców i trenerów, oparta na fundamencie duchowym.
Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd tajniki i sekrety umysłu, które mają bezpośredni wpływ na efektywność treningów i osiągane wyniki w sporcie. Sukces zależy bezpośrednio od umysłu zawodnika – samokontroli myśli, emocji, nawyków i charakteru. Udowadnia, że najważniejszym aspektem wybitnych sportowców jest ciężka praca, silna wola, serce do walki i pragnienie napędzane wyższym celem – spełnienia marzeń. Tylko na takim fundamencie można tworzyć najlepszych sportowców świata.
Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić osobowość zawodnika, by osiągał niemożliwe dotąd rezultaty. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, przejmując kontrolę nad swoim umysłem?

stwórz nową osobowość – możesz dosłownie wybrać cechy swojego charakteru
zapanuj nad emocjami – koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami
stan doskonałości – intuicyjny stan umysłu, w którym jesteś najefektywniejszy
strefa komfortu – jak pokonać próg bólu na treningu fizycznym, by efekty były po miesiącu, a nie po roku
intencja – szybka nauka doskonalenia umiejętności technicznych i fizycznych
ciężkiej pracy – niezachwianej motywacji i determinacji do spartańskich treningów
potężnej pewności siebie – charakterystycznej dla wybitnych sportowców


Od wydawcy:

Jako nowoczesny wojownik będziesz musiał zmierzyć się z samym sobą. Zwyciężyć wewnętrzną wojnę nad Ego - bólem, wątpliwościami i strachem. Pokonując siebie samego zrozumiesz, że byłeś jedynym ograniczeniem na drodze do prawdy. To kim jesteś, jakie masz umiejętności, jak trenujesz i co osiągniesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Prawdziwy wojownik zawsze walczy do ostatniej kropli krwi. Spartańskie treningi są sprawdzianem dla siły woli. Tam, gdzie inni widzą przeciwności, on widzi wyzwanie. Samokontrola i samodoskonalenie należą do jego cnót. Odkryj tajniki i sekrety mocy umysły, które są kluczem do efektywnego treningu i sukcesu w sporcie przyszłości. Potężne wewnętrzne przemiany sportowców rangi światowej, były inspiracją do powstania tej książki."

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic