Znakomite rezultaty reprezentantów Stali LA Ostrów w Aleksandrowie Łódzkim

Dzisiaj w Aleksandrowie Łódzkim braliśmy udział w mitingu lekkoatletycznym podczas którego można było walczyć o minima na Halowe Mistrzostwa Polski.
Do świetnej formy wraca nasza znakomita skoczkini wzwyż Julka Dutkiewicz, która pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 170 cm nie tylko pobiła swój halowy rekord życiowy, lecz również ustanowiła tym samym nowy rekord Ostrowa Wielkopolskiego w skoku wzwyż na hali.
Również swój rekord życiowy pobił w skoku w dal Maciej Sokołowski, który skacząc na odległość 6.68 m. zapewnił sobie awans na Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, które odbędą się w Toruniu już w przyszły weekend. Maciek z tym wynikiem plasuje się w ścisłej czołówce zawodników w Polsce w tej kategorii wiekowej, a trenuje z nami dopiero kilka miesięcy...
Odrobinę szczęścia zabrakło Natalii Benedykcińskiej, która mając problemy z odpowiednim trafieniem w belkę zakończyła konkurs z bardzo dobrym wynikiem 5.57 m. Niestety do minimum na Mistrzostwa Polski zabrakło kilku centymetrów. Na szczęście jutro kolejny start i Natalia będzie miała szansę na rehabilitację.

Na koniec warto dodać, że oba te wyjazdy są współfinansowane ze środków Miasto Gmina Ostrów Wielkopolski.

Link do naszych startów: Mityng Aleksandrów

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic