Doroczne spotkanie Prezydenta Miasta Ostrowa ze sportowcami

W środę 21 marca 2018 r. w Forum Synagoga odbyło się spotkanie ze sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi. Podczas spotkania  Pani Prezydent Miasta - Beata Klimek podziękowała im za wybitne wyniki oraz emocje sportowe, jakich dostarczyli w minionym roku promując miasto na arenach ogólnopolskich. Wśród wyróżnionych statuetką i nagrodami finansowymi najliczniejszą grupą w sportach indywidualnych stanowili lekkoatleci Stali. Rok 2017 był dla nich niezwykle udany, gdyż zdobyli aż 5 medali mistrzostw Polski: Ewa Rosiak - dwa srebrne medale w skoku w dal podczas halowych i letnich mistrzostw Polski Seniorów, Natalia Benedykcińska - brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski i srebrny w letnich Mistrzostwach Polski Juniorów (również w skoku w dal) oraz sztafeta 4x100 m. juniorów młodszych w składzie Mateusz Lorenz, Patryk Wykrota, Michał Tuczyński i Jakub Grycman. Ponadto Marta Żyłka zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku wzwyż.

Wyróżnieni zostali również statuetką i upominkami ich trenerzy: Marek i Michał Walczakowie oraz w kategorii działaczy sportowych - Tomasz Stodolski.

"Jestem niezwykle zadowolony, że zawodnicy zostali należycie docenieni i z pewnością są z tego faktu usatysfakcjonowani. Obserwuję ich na treningach i zawodach - widzę ile wkładają pracy i ambicji w dążeniu do doskonalenia się i cieszę się razem z nimi z osiąganych zwycięstw i przeżywam z nimi gorycz porażki. Powtarzam im często, iż zawodnik z trenerem stanowią jeden team i ich zwycięstwa są zwycięstwami trenera, a ich porażki - porażkami trenera. Dobrze o tym pamiętać…" - powiedział Marek Walczak

Zdjecia pod linkiem: FOTKI

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic