Dobre rezultaty lekkoatletów KS STAL LA w 54. Crossie Ostrzeszowskim

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci ostrowskiej Stali LA w 54. Crossie Ostrzeszowskim. W kategorii chłopców rocznika 2002-2004 Kacper Adamczak - SP Wierzbno zajął II miejsce w biegu na 2000 m. z bardzo dobrym wynikiem -  5.59.00. Uległ on tylko o 3 sekundy Szymonowi Bodurze - SP Mikstat. Trzecie miejsce w tym biegu zajął Kacper Tworski - UKS Lisy Zgierz.

 

 

FOTKI w linku: Cross Ostrzeszowski

 

 

 

 

 

 

Lena Dąbrówka w kategorii wiekowej 2006-2005 r. uplasowała się na IV miejscu w biegu na 1000 m. z rezultatem 3.51.00. Przegrała tylko z koalicją zawodniczek AZS AWF Katowice, z których najlepszą okazała się Marcelina Sikorska. Zresztą przedzieliła zawodniczki z Katowic, gdyż piąte i szóste miejsce zajęły również ze Śląska. Spiker zawodów podkreślił, iż Lena była jedyna zawodniczką z naszego rejonu w czołówce tego biegu.

Trzecim uczestnikiem naszego klubu był… Tomasz Dąbrówka - ojciec Leny, który jest pasjonatem biegania, a ponadto pełni w KS STAL LA funkcje wiceprezesa. Pan Tomasz w biegu na 5 km OPEN zajął 23. miejsce z nowym rekordem życiowym - 22.26,00. Bardzo dobry przykład dla młodych sportowców klubu. Już za dwa tygodnie lekkoatleci Stali rozpoczynają oficjalnie letni sezon zawodami Otwarcia Sezonu w Poznaniu. Udaje się na nie pokaxna grupa prawie 50 dziewcząt i chłopców ze Stali LA.

 
jdoc:include type=picjdoc:include type=pic