Weronika Dudzińska i sztafeta 4×100 chłopców medalistami Mistrzostw Polski U16 w Słubicach

❗️BREAKING NEWS❗️
❗️💛💙 mamy 2 medale Mistrzostw Polski U16 🫡
❗️✅ sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Jakub Adamek, Dominik Kaźmierczak, Tymek Nowak oraz Eryk Krakowski spisała się rewelacyjnie i zdobyła srebrny medal z czasem 44,74s 🔥🔥💪🔝 złoto wywalczył zespół z MLKS Agros Żary – 44,16s 👏👏
➡️ trzeba przyznać, że ten medal cieszy podwójnie bo mieliśmy po drodze sporo problemów z kontuzjami; pod znakiem zapytania stał w ogóle występ całej sztafety 🥺 ostatecznie nie pobiegł w niej jeden z jej liderów Nataniel Jędrajczyk 🥺 ale ci, co wyszli na bieżnie spisali się fantastycznie i odnieśli życiowy sukces 🔥🔥💪🫶
💛💙 wielkie podziękowania dla Izy i Macieja Kwiatkowskich Fizjotywacja – Izabela i Maciej Kwiatkowscy za poświęcony czas i doprowadzenie chłopaków „do stanu używalności” 😅 ten medal to także Wasza zasługa 🫶🥹💛💙
❗️✅ brązowy medal w biegu na 2000m wywalczyła Weronika Dudzińska z czasem 6.42,57 💪👏🔥 poziom biegu na 2000m w tym roku był naprawdę wysoki. Kornelia Rusiłowicz dwa tygodnie temu ustanowiła rekord Polski u16 na tym dystansie a dzisiaj zdobyła zaledwie srebrny medal 🤯 zwyciężyła Maja Marszewska z czasem 6.36,81 👏👏 czasy zupełnie nie odzwierciedlają formy zawodniczek gdyż bieg od początku prowadzony był w wolnym tempie i było sporo przepychanek. Wielkie gratulacje dla Weroniki, że pomimo tego wytrzymała presję i wróci do Ostrowa z brązowym medalem 👏👏💪🔥🔥
❗️✅ czwarte miejsce Eryka Krakowskiego w biegu na 100m z czasem 11,13s (wiatr +0,2m/s ; rekord życiowy 11,11s) 👏💪🔥 nie jest na pewno szczytem naszych marzeń, ale trzeba przyznać, że poziom 100m był w tym roku wybitny 🤯🤯 zwyciężył z nowym rekordem Polski u16 Krystian Prus 10,78s 👏🔥 drugie miejsce zajął Michał Kiernożycki 11,05s (poczwórny rekordzista Polski na 200m, 300m, 400m oraz 300m ppł w kat u16) 🤯 👏🔥 brązowy medal dawał wynik 11,11s 🥺
❗️✅ świetnie spisały się dziewczyny w sztafecie 4x100m w składzie: Gabriela Galusińska, Maria Błaszczyk, Maja Kaźmierczak oraz Aleksandra Andraszak 🔥🔥💪👏🫶 które wchodziły na MP z 12 wynikiem a ostatecznie zajęły 6 miejsce (na 24 startujące sztafety) z najlepszym wynikiem w sezonie 50,96s 👏🔥🔥
❗️✅ 17 miejsce w skoku w dal zajęła Gabriela Gakusińska z wynikiem 4,86m 👏
❗️✅ 19 miejsce w skoku w dal zajęła Aleksandra Andraszak z wynikiem 4,76m 👏
❗️✅ bardzo dobrze w biegach PK spisały się nasze sprinterki i nasi sprinterzy
➡️ świetnie wypadła Maja Kaźmierczak – która uzyskała najlepszy rezultat w życiu 13,19s (niestety wiatr przekroczony +2,5m/s) 🥺🔥👏💪
➡️ rekordy życiowe pobiły również Gabrysia Galusińska 13,70s oraz Amelia Siewiera 13,98s 🔥🔥👏💪
➡️ dobrze spisała się również Wiktoria Kałajak która uzyskała czas 13,74s 👏👏
➡️ blisko rekordu życiowego był równie Dominik Kaźmierczak który uzyskał wynik 12,08s (wiatr -0,1m/s) 👏🔥💪