Cóż za sensacja ❗️🗣️❗️
❗️🔝🔥 HUBERT BRUDŁO!! zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski U18 w biegu na 1500m ❗️🔝❗️
❗️🔥 HUBERT wchodził na Mistrzostwa z 17 pozycji w rankingu! Trafił do drugiej słabszej serii i wydawało się że po pierwszym biegu w którym startowali teoretycznie najlepsi medale zostały już rozdane.
Ale piękno sportu polega na tym ze walczyc trzeba do końca. Hubert w drugiej serii popisał się piorunującym 500-metrowym finiszem i bijąc rekord życiowy aż o 7 sekund wywalczył brązowy medal 🔥❗️🔝
❗️🔥 jego nowe PB to 4:03,13💪🔥🔥💛💙
Ogromne gratulacje dla Huberta i jego Trenerki Kamili Grzegorowskiej 🫶💛💙

Swój rekord życiowy w biegu na 100 m pobił Olek Wojtasik i zajął ostatecznie bardzo wysokie 1️⃣3️⃣ miejsce z czasem 11.14s 💪👏🔥🔥
❗️✅ Pozycje niżej czyli na 1️⃣4️⃣ miejscu uplasowała się Natasza Mucha, która pobiła swój rekord życiowy w biegu na 1500m z przeszkodami 👏💪 czas Nataszy i jej nowe PB to 5.39.34 🔥🔥👏
❗️✅ Bardzo dobrze w eliminacjach skoku w dal poradziły sobie nasze reprezentantki. 🔥💪👏 Wszystkie cztery awansowały do finałowej dwunastki🙂
❗️➡️ W eliminacjach zwyciężyła Olga Szlachta 5.95m, druga była Lena Kanicka 5.73m (rekord życiowy), dziewiąta Zosia Losy 5.36m a jedenasta Oliwia Plonka 5.34m 🔥🔝
❗️✅ Wysoki poziom eliminacji skoku w dal chłopców sprawił, że w finale nie zobaczymy niestety naszych reprezentantów.🥹
❗️➡️ Ostatecznie 1️⃣6️⃣ lokatę zajął Bartłomiej Łuczak 6.40m a 1️⃣8️⃣ miejsce Szymon Jańczak 6.31m 👏👏
❗️✅ Bardzo dobrze w biegach poza konkursem poradzili sobie:
➡️ Tymek Graff na 400m 52.84 – PB poprawione o ponad sekundę 🤯🔥💪
➡️ Maja Drobnikowska na 100m 13.22 pomimo wiatru -0.6 – PB 🔥💪👏
❗️ 🔜 Jutro ciąg dalszy wielkich emocji. 💛💙
❗️🔜 Rano w eliminacjach trójskoku wystąpią nasze dziewczyny Olga Szlachta oraz Zosia Losy, a w eliminacjach biegu na 200m Piotr Rak i Nikodem Zimniak 🫡✊
❗️🔜 Natomiast popołudniu finał skoku w dal z udziałem czterech naszych dziewczyn oraz sztafety 4*100m dziewczyn i chłopców 🔥🔥