Dawid Grząka wicemistrzem Polski U20 w biegu na 60 m!!! Świetne starty pozostałych reprezentantów STALI LA

‼️🔝🥈 mamy wicemistrza Polski w biegu na 60m 🔝🥈‼️
❗️✔️ Dawid Grząka zdobywa srebrny medal z czasem 6,81s i przegrywa tylko z wielokrotnym rekordzistą Polski Markiem Zakrzewskim (6,70s).🔥💪 🔥🔥🔝
❗️✔️ To już szósty indywidualny medal Mistrzostw Polski Dawida 🤯🫶💛💙 jego skuteczność jest niebywała 🔥🫡
✔️❗️ bardzo blisko pozycji medalowej była Ewa Piaszczyńska która w finale biegu na 60m po świetnym starcie z bloków zajęła czwarte miejsce z czasem 7,68s 💛💙 tracąc do pozycji trzeciej zaledwie 2 setne sekundy, a do srebrnego medalu zaledwie 3 setne sekundy 🤯🤯
✔️❗️ szóste miejsca w konkurencji skoku w dal zajęli
✅ Jakub Robotnikowski U20 z wynikiem 6,85m 💪🔥 nowy SB 👏👏
✅ Bartłomiej Łuczak U18 z wynikiem 6,40m 💪🔥 jest to nowy rekord życiowy naszego zawodnika 👏👏
siódme miejsce zajął natomiast Szymon Jańczak z wynikiem 6,28m 💪👏
✔️❗️ósme miejsce w skoku w dal w kategorii U20 zajęła Julia Podruczna (5,48m SB) 💪👏👏
Natomiast dziewiąte miejsce zajęła Dagmara Adamcio z wynikiem 5,34 👏👏
✔️❗️ z bardzo dobrej strony pokazał się Piotr Stojanowski który w biegu na 60m zajął wysokie dziesiąte miejsce z nowym PB 7,09s 👏👏💪🔥 natomiast w eliminacjach biegu na 200m Piotrek uzyskał czas 22,67s także zdecydowany rekord życiowy i awans do finału B 💪👏🔥🔥
✔️❗️ Także do finału B w biegu na 200m awansował Kacper Cegła z czasem 22,42s 👏💪 co jest dobrym wynikiem zważywszy ze Kacper w ostatnich kilku tygodniach praktycznie nie trenował z powodu kontuzji 🥹
✔️❗️ dwunaste miejsce w biegu na 1500m zajęła Sandra Chmielarz – 5.08,27 💪👏👏
✔️❗️ trzynasta w biegu na 400m z nowym rekordem życiowym 60,07s była Amelia Płócienniczak 💪👏👏
✔️❗️ czternaste miejsce w biegu na 60m zajął Michał Jopek z czasem 7,17s 💪👏👏 Michał zajął tez siedemnaste miejsce w biegu na 200m z rezultatem 23,18s 👏👏
✔️❗️ dwudzieste miejsce w biegu na 800m zajął Bartosz Polak – czas 2.06,19 💪👏👏
✔️❗️ bardzo cieszymy się ze po kilku miesiącach rozbratu z lekka atletyka powrócił do nas kilka tygodni przed MP Kacper Zimniak 🫶 Kacper spisał się bardzo dobrze jak na tak długa przerwę w treningach i w biegu eliminacyjnym na 200m zajął dwudzieste miejsce z czasem 23,26s 👏💪👏
✔️❗️dwudzieste trzecie miejsce w biegu na 60m w kategorii U18 zajęła Karolina Bieniaszek z czasem 8,58s 👏👏
❗️🔝 bardzo dobrze w biegu eliminacyjnym na 200m spisała się Ewa Piaszczyńska która z trzecim czasem awansowała do finału 25,41s 👏💪💪🔥
❗️✅ dość wyraźnie swoje rekordy życiowe pobili nasi zawodnicy z kategorii U18 w biegu na 200m
✔️ Aleksander Wojtasik – 22,85s 🤯👏💪🔥 piąte miejsce w eliminacjach 👏👏
✔️ Nikodem Zimniak – 22,87s 🤯👏💪🔥 szóste miejsce w eliminacjach 👏👏
❗️✅ niestety na tym samym dystansie zdyskwalifikowany został Piotr Rak 😢 któremu aparatura wykazała false start, a wszyscy będący na obiekcie jak i oglądający transmisje nie zauważyli tam nieprzepisowanego zachowania. Aparatura wykazała czas reakcji 0,098 a dopuszczalna jest reakcja 0,100 i powyżej. Piotr tak startuje od wielu lat i o tym świadczy chociażby drugi bieg” pod protestem” w którym zanotował reakcje 0,106.
❗️✅ bardzo dobrze spisał się w eliminacyjnym biegu na 600m Tymoteusz Graff, który bijąc rekord życiowy 1,26.03 awansował do finału B 👏💪🔥🔥
Dzisiaj kolejne emocje – zaczynamy już o 10:57 biegiem finałowym B Tymka Graff ✊✊