Ewa Piaszczyńska brązową medalistką Mistrzostw Polski U20 w biegu na 200 m

💛💙 mamy kolejny medal Mistrzostw Polski – to już trzeci medal Ewy Piaszczyńskiej na tych MP 💛💙🔝💪🔥🔥
🥉Ewa zdobywa brązowy krążek w biegu na 200m z drugim najlepszym wynikiem w życiu – 24,68s👏👏🔥🔝 zwyciężyła Oliwia Zimolag, drugie miejsce zajęła Zuzanna Adamczewska – gratulacje dla dziewczyn 😍🔥👏
❗️☑️ bardzo dobrze spisały się nasze dwie sztafety 4x400m 🔥💪
➡️ chłopacy w składzie: Kacper Cegła, Piotr Stojanowski, Bartek Polak oraz Kacper Zimniak zajęli czwarte miejsce z czasem 3:24,28 🔥💪 każdy z nich dał z siebie totalnego maxa 😍🔝 i za to ogromny szacunek 💛💙
➡️ bardzo blisko medalu były też nasze dziewczyny w składzie: Julia Podruczna, Oliwia Klar, Sandra Chmielarz i Amelia Płócienniczak 💪🔥 niestety kontuzja we wczorajszym biegu na 4x100m wykluczyła Dagmarę Adamcio z rywalizacji i w jej miejsce pobiegła Sandra 🫶
Sandra spisała sie świetnie 👏💪 wszystkie dziewczyny dały podobnie jak chłopacy totalnego maxa i wielki szacunek dla nich za to 💛💙 sztafetę skończyła fenomenalnym biegiem na zmianie 57,6s Amelia 💪🔥
❗️☑️ zwycięstwo w finale B biegu na 200m odniósł Kacper Cegła uzyskując czas 21,84s 💪🔥 dało mu to 9 miejsce ogólnie 💪👏👏
❗️💛💙 kończymy te Mistrzostwa z 5 medalami (3 srebrnymi i dwoma brązowymi) 💛💙
❗️🔝 w klasyfikacji punktowej zajmujemy bardzo wysokie 3 miejsce 😍👏🔥 uzyskując 113,33 pkt 🔥🔥🔝 zwycięża AZS KU Politechniki Opolskiej Opole – 139 pkt, na drugim miejscu AML Słupsk 128 pkt 👏
❗️❤️ dziękujemy wszystkich za trzymanie kciuków, wszystkie komentarze i gratulacje 🫶🥹
🫡 Wyjazd na zawody był współfinansowany ze środków Miasto Gmina Ostrow Wielkopolski, Powiat Ostrowski oraz WZ LZS 💛💙