Fantastyczne zakończenie Mistrzostw Polski U18 w Bielsko-Białej w wykonaniu KS STAL LA ❗️🔝❗️ ❗️✔️ostatniego dnia zdobywamy aż 3 medale w tym dwa złote ❗️🔥🔥 ❗️✔️ w sumie kończymy Mistrzostwa Polski z 7 medalami❗️i wygrywamy w klasyfikacji zarówno medalowej jak i punktowej ❗️🔥🔥

JESTEŚMY LEKKOATLETYCZNĄ POTĘGĄ W POLSCE❗️💛💙❗️
❗️✅ OLGA SZLACHTA wygrywa dzisiaj konkurs trójskoku z rezultatem 12,46m 🔥💪👏👏 jest to jej siódmy indywidualny złoty medal Mistrzostw Polski 🤯🤯🥳🥳 co oznacza że Olga nigdy nie dała się pokonać żadnej innej zawodniczce podczas Mistrzostw Polski 🤯🥳🥳
❗️✅ wygrywają również dziewczyny ze sztafety 4x400m❗️ to co zrobiły JULIA PODRUCZNA,AMELIA PŁÓCIENNICZAK, DAGMARA ADAMCIO oraz INGA KANICKA przejdzie do historii 💛💙🥳🥳🔥🔥👏👏💪💪 czasem 3,53,06 poprawiły aż o ponad 4 sekundy rekord Ostrowa 😍😍 w tej sztafecie biegały dwie skoczkinie w dal, jedna sprinterka na 100/200m oraz jedna typowa 400-metrowczyni 💛💙 orientacyjne międzyczasy naszych dziewczyn szokują totalnie: Julia Podruczna 61,30s z bloków 🔥🤯 Amelia Płócienniczak 58,90s 🤯🔥 Dagmara Adamcio 57,50🤯🔥 Inga Kanicka 55,30s 🤯🤯🔥
❗️✅ wspomniana właśnie INGA KANICKA zdobyła także brązowy medal w biegu na 200m z fantastycznym czasem 24,41s – wyrównany rekord życiowy 👏💪💪🔥🔥 INGA pobiegla świetnie pierwsze 100m i wychodząc na prostą zajmowała 1-2 miejsce 💪💪 w końcówce zabrakło troszkę sił ale i tak to wspaniały sukces naszej zawodniczki 💛💙🔥🔥
❗️✅ w tym biegu świetnie spisała się również OLIWIA KLAR zajmując piątą pozycję z nowym rekordem życiowym 24,74s 👏💪💪🔥🔥 KLARCIO przegrała czwarte miejsce o zaledwie 8 tysięcznych sekundy 🤯
❗️✅ DARIA RYBAK w skoku wzwyż zajęła bardzo wysokie siódme miejsce z rezultatem bliskim jej rekordowi życiowemu 1,57m 👏👏🔥🔥💪💪
❗️✅ drugie miejsce w finale B biegu na 200m (10 miejsce w sumie) po pasjonującej walce zajął PIOTR RAK z nowym rekordem życiowym 22,32s 🔥🔥👏👏 Piotrek przegrał rywalizację o zaledwie jedną tysięczną sekundy ale progres jaki poczynił w ciągu roku jest zadziwiający 🤯🔥🔥💪💪
❗️✅ w tym samym biegu szóstą pozycję (14 miejsce w sumie) zajął KAROL BŁASZCZAK z czasem 22,99s 💪💪👏👏
❗️✅ niestety na skutek kontuzji odniesionej wczoraj w sztafecie BARTEK OPIELEWICZ nie mógł rywalizować w finale trójskoku i zajął tym samym dwunaste miejsce 🥺💛💙
❗️✅ trzynaste miejsce w biegu na 800m zajął HUBERT BRUDŁO z czasem 1,58.73 👏👏💪💪
❗️✅❗️🔝 Drugi raz pod rząd wygrywamy jako Klub w kategorii U18 klasyfikacje punktową 🤯💛💙🔥🔥🔥 zdobywamy aż 108 punktów ❗️❗️🤯🔥🔥 drugie miejsce zajmuje AML Słupsk 106 punktów a trzecie miejsce SKLA Sopot 65 punktów 👏👏
Dla porównania w zeszłym roku zdobyliśmy tych punktów 71❗️❗️
❗️✅❗️🔝 Kończymy Mistrzostwa aż z siedmioma medalami i wygrywamy również w klasyfikacji medalowej 🔥🔥❗️💛💙 to mówi samo za siebie 🔥🔥🔥
Z całego serca dziękujemy Fizjotywacja i Maciej Kwiatkowski za nieocenioną pomoc podczas naszych zmagań w Bielsko-Białej 💛💙 te medale dedykujemy Tobie i Izabela Krot 💛💙
Ogromne podziękowania również dla Gerard Otwiaska za opiekę fizjoterapeutyczną na miejscu w Ostrowie oraz dla Jakub Grycman za że to jesteś prawdziwym szefem podczas naszych treningów siłowych 💛💙
Dziękujemy przede wszystkim naszym zawodnikom za wspaniałe starty 💛💙 ich rodzicom za ciagle wsparcie 💛💙 trenerom za wiele poświęceń 💛💙
Dziękujemy też Miastu na czele z Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek oraz Staroście Paweł Rajski 💛💙