Fenomenalni, fantastyczni, cudowni ❗️💛💙❗️Mowa o młodzikach STALI LA którzy w Mistrzostwach Polski U16 w Lublinie wywalczyli aż 5 medali!!!

Głównymi kandydatami do złota byli nasi chłopacy ze sztafety 4*100m. 🔥🔥💪
➡️ Jedno to być faworytem ale drugie to wygrać. ❗️✅ Nasz zespół w składzie Bartłomiej Łuczak, Nikodem Zimniak, Olek Wojtasik i Eryk Krakowski nie pozostawił złudzeń i pewnie zwyciężył z doskonałym czasem 44.16s 🔥🔥👏💪💪🔝🔝
❗️✅ Prawdziwą sensacje w biegu na 100m sprawił Eryk Krakowski. 🤯🔥🔥🔥
➡️ Eryk jechał na te MP z 18 wynikiem. 😳🤯🤯
➡️ W eliminacjach poprawił rekord życiowy o 32 setne sekundy (11.29s)! 🤯🤯🔥🔥💪
➡️ W finale dorzucił jeszcze 10 setnych i mógł się cieszy ze srebrnego medalu – do złota zabrakło 1 setnej sekundy. 👏👏💪💪🔥🔥
➡️ Czas Eryka to 11.19s. 🔥🔥 Eryk jest dopiero pierwszym rokiem mlodzika. 🤯🤯

Zosia Losy srebrną medalistką Mistrzostw Polski U16 w wieloskoku z nowym znakomitym rekordem życiowym 11,46m ‼️📣‼️
❗️💛💙❗️dzisiaj w Lublinie Zosia wytrzymała presję jednej z faworytek i od samego początku konkursu prezentowała się znakomicie 💪🔥🔥
❗️✅ Zosia już w pierwszej próbie „ustawiła” sobie konkurs uzyskując 11,24m 👏👏💪🔥
❗️✅ Przez cały konkurs była bardzo równa a w czwartej próbie odpaliła prawdziwą petardę 🤯💪💪
❗️✅ Zosia skakała w konkursie jako przedostatnia i przed ostatnim skokiem głównej faworytki Heleny Nowak prowadziła 🔥🔥💪👏 Helena wytrzymała jednak próbę nerwów i ostatnim fantastycznym skokiem na odległość 11,91m zwyciężyła 👏👏👏
❗️💛💙❗️ ogromne brawa dla Zosi bo jest to jej największy do tej pory sukces w karierze 👏👏 ❗️💛💙❗️
❗️✅ Podobnie jak Eryk 14 lat ma również Weronika Dudzinska, która osiągnęła życiowy sukces 👏👏💪🔥🔥🔥
➡️ Weronika po pasjonującej walce zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski u16 w biegu na 2000m bijąc rekord życiowy o 2 sekundy 6.44.40s 🤯🤯🔥🔥🔥🔝🔝
❗️✅ Brąz zupełnie niespodziewanie zdobył również Bartłomiej Łuczak w wieloskoku. 🤯🤯🔥🔥💪💪
➡️ Nasz zawodnik przez 5 kolejek plasował się w okolicach 6 miejsca. 💪👏 Nic nie zapowiadało ze może zdobyć medal.
➡️ Bartłomiej pokazał jednak niesamowity charakter bijąc rekord życiowy w ostatnim skoku aż o ponad 40cm!! 🤯🤯🔝🔝 i z rezultatem 12.74m uplasował się na trzeciej pozycji. 🔥🔥💪💪
❗️✅ Fenomenalnie wystartowała również Natasza Mucha, która w związku z trochę gorszym rekordem zyciowym musiała biegać w drugiej teoretycznie słabszej serii. 💪💪🔥🔥
➡️ Natasza pobiegła świetnie do ostatnich metrów walcząc o zwycięstwo w biegu. Ostatecznie zajęła drugie miejsce a łącznie tak pechową dla sportowca 4 pozycję z nowym rekordem życiowym 1.37.40 🔝🔝🔥🔥💪💪👏👏
❗️✅ Świetnie spisała się również w nowej dla siebie konkurencji skoku w dal Lenka Kanicka. 👏👏💪🔥🔥🔥
➡️ Lenka zajęła 5 miejsce z nowym rekordem życiowym 5.28m. 🔝💪🔥🔥👏👏
❗️✅ Rewelacyjni byli tez pozostali chłopacy w biegu na 100m. 💪💪🔥🔥
❗️➡️ Nikodem Zimniak poprawiając rekord życiowy o 14 setnych sekundy 11.54s zameldował się w wielkim finale zajmując ostatecznie 8 miejsce. 👏👏🔥🔥💪💪
❗️➡️ Swój rekord życiowy poprawił również Olek Wojtasik i to aż o 22 setne sekundy! 🤯🔥🔥💪💪11.61s i ostatecznie uplasował się na 15 pozycji. 👏👏
❗️✅ Zdecydowanie powyżej oczekiwań spisała się damska sztafeta 4*100m 💪💪 w składzie Amelia Siewiera Julia Kaczmarek Zosia Losy oraz Lena Kanicka. 💛💙
➡️ Dziewczyny po pięknym biegu wygrały swoją serie i ostatecznie uplasowały się na wysokiej 11 pozycji z najlepszym czasem w sezonie 51.43s 🔥🔥👏💪💪
❗️✅ Wcześnie rano w ramach biegu poza konkursem na 100m nasi zawodnic uzyskali następujące rezultaty:
➡️ Sebastian Januszewski – 12.30s pod wiatr PB 👏👏🔥💪
➡️ Julia Kaczmarek – 13.77s 👏👏🔥💪
➡️ Maja Kaźmierczak – 13.92s =PB👏👏🔥💪
➡️ Amelia Siewiera – 1419s👏👏🔥💪

❗️✅ Bardzo dobre ósme miejsce z nowym rekordem życiowym 36,82s w biegu na 300m zajął Olek Wojtasik 👏👏💪🔥🔥🔥
❗️✅ 14 w biegu na 300m był Nikodem Zimniak z czasem 37,34s 👏👏🔥💪💪
❗️✅ Nie do końca udany konkurs skoku w dal zanotował Bartłomiej Łuczak 🥺 ostatecznie uplasował się na 13 pozycji z wynikiem 5,84m 🥺 warto jednak zaznaczyć że Bartłomiej wczoraj wywalczył aż dwa medale: złoto w sztafecie 4x100m i brąz w wieloskoku 🔥🔥👏👏
❗️💛💙❗️ Miatrzostwa kończymy z dorobkiem 5 medali i czwartym miejscem w klasyfikacji medalowej 🔥🔥💪💪👏👏👏 zdobyliśmy również najwiecej medali spośród wszystkich startujących klubów z całej Polski🔥🔥🔥👏👏👏
❗️💛💙❗️ wyjazd na zawody był współfinansowany ze środków Miasto Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Powiat Ostrowski ❗️💛💙❗️