Finał Ogólnopolski LDK (Lekkoatletyka dla każdego) dostało się 3️⃣ naszych zawodników i przywieźli oni z Leszna aż 4️⃣ złote medale❗️🔥🔥🔥

‼️🥇MAMY TO🥇‼️
❗️✅Na Ogólnopolski Finał LDK (Lekkoatletyka dla każdego) dostało się 3️⃣ naszych zawodników i przywieźli oni z Leszna aż 4️⃣ złote medale❗️🔥🔥🔥
💛🔝Nie dało się lepiej wystartować🔝💙
❗️✅Franek Grzegorowski zwyciężył w kategorii U14 w skoku wzwyż z nowym świetnym rekordem życiowym 1️⃣6️⃣0️⃣cm📈🔥🔥
❗️✅Borys Rachuta w pasjonującym finale biegu na 100m w kategorii U14 zwyciężył z rewelacyjnym czasem 1️⃣1️⃣.7️⃣0️⃣s (wiatr -0,8)🔥👏👏👏
❗️✅Eryk Krakowski w biegu na 100m (kategoria u16) po piorunującym starcie dowiózł prowadzenie do mety i uzyskał świetny wynik 1️⃣1️⃣.1️⃣8️⃣s przy niesprzyjających warunkach (wiatr -1,2)🔥💪💪💪
❗️✅Borys i Eryk pobiegli również w reprezentacyjnej sztafecie 8x200m Wielkopolski i wraz z Marceliną Robak, Piotrkiem Michalakiem, Gabrysią Biernacką (wszyscy z Żerkowa) oraz Klaudią Piotrowska (Bojanowo), Marianną Kowalczyk (Kalisz) oraz Patrykiem Rauhutem (Środa Wielkopolska) zwyciężyli z bardzo dobrym czasem 3️⃣.2️⃣8️⃣.4️⃣3️⃣s.🔥💪👏👏👏