ŚWIETNE STARTY ZAWODNIKÓW STALI w MISTRZOSTWACH POLSKI U23 w Poznaniu – złoty medal Patryka Wykroty. Natalia Benedykcińska i Marcin Karolewski tuz za podium

PATRYK WYKROTA MISTRZEM POLSKI w kategorii U23 w biegu na 200m ze świetnym czasem 20,74s (wiatr -0,4m/s)❗️📣❗️
❗️📣❗️rewelacyjny występ również NATALII BENEDYKCIŃSKIEJ I MARCINA KAROLEWSKIEGO ❗️📣❗️
❗️💛💙❗️drugi dzień Miatrzostw Polski U23 był zdecydowanie lepszy dla naszego zespołu 🔥🔥💪💪👏
❗️✅ udanie zrewanżował się za wczorajszy bieg na 100m PATRYK WYKROTA, który dzisiaj bezapelacyjnie wygrał na 200m z czasem gorszym o zaledwie 7 setnych sekundy od swojego rekordu życiowego 🔥🔥💪 drugie miejsce zajął Albert Komanski z czasem 20,89s a trzecie Lukasz Żok – 21,06s 👏 Patryk tym samym udowodnił że w tym sezonie jest najszybszym zawodnikiem w Polsce na tym dystansie 💪👏🔥
❗️✅ zdecydowanie najlepszy konkurs w tym roku w skoku w dal w wykonaniu NATALII BENEDYKCIŃSKIEJ zakończył się pechowym czwartym miejscem. Natalia pobiła zdecydowanie swój SB i uzyskała bardzo dobry rezultat 6,07m 👏👏🔥💪 niestety do srebrnego medalu zabrakło zaledwie dwóch cm, a brązowy przegrała tym samym rezultatem ale drugim gorszym skokiem (6,02m Natalii vs 6,06m jej rywalki) 🥺
❗️✅ w świetnym stylu wrócił do swojego koronnego dystansu 200m MARCIN KAROLEWSKIEGO, który w Poznaniu zajął doskonale 5 miejsce z nowym rekordem życiowym 21,38s 🔥🔥💪👏 Marcin po nieco zaspanym starcie wchodził na ostatnią prostą na ostatniej pozycji. Na szczęście po rewelacyjnej drugiej części dystansu wygrał swoją serie 👏💪🔥
❗️✅ 10 miejsce w biegu na 400mppł zajęła ALEKSANDRA LOSY z czasem 65,28s 👏👏
❗️✅ dobre szóste miejsce zajęła sztafeta 4x400m która w składzie: PIOTR STEMPNIAK, JAKUB CHMIELARZ, MIKOŁAJ WIECZOREK I MARCIN KAROLEWSKI uzyskała rezultat 3:25.53 👏👏🔥
❗️✅ bardzo szkoda męskiej sztafety 4x100m gdzie z powodu kontuzji nie wystąpił Michał Tuczyński. W jego miejsce musiał pobiec nasz średniodystansowiec Kuba Chmielarz. Sztafeta ukończyła rywalizację w swojej serii na 4 miejscu z czasem 41,87s niestety na jednej ze zmian doszło do przekroczenia strefy i ostatecznie zostaliśmy zdyskwalifikowani. Sztafeta pobiegła w składzie: JAKUB CHMIELARZ, MARCIN KAROLEWSKI, PATRYK WYKROTA I PIOTR STEMPNIAK💪💪
❗️📣❗️ w sumie podczas całych Mistrzostw zdobiliśmy aż 101 punktów w rywalizacji sportowej i w sumie mamy ich już ponad 290 pkt co jest naszym rekordowym osiągnięciem ‼️📣‼️💪💪🔥🔥👏👏👏👏